Connect with Us

Barcelonës i ndodh e papritura pas ndeshjes së sotme/ I vidhet faqja e Twitterit

Sport

Barcelonës i ndodh e papritura pas ndeshjes së sotme/ I vidhet faqja e Twitterit

Publikuar

-

Fitorja ndaj Getafes është shoqëruar me një moment të sikletshëm për klubin e Barcelonës. Faqja e tyre e Twitterit u hakua për të dytën herë në pak kohë nga hakerat.

Ata kanë lënë një post ku shkruajnë: “Përshëndetje, ne jemi OurMine. Mirë, kjo është hera e dytë, niveli i sigurisë është i mirë, por ende më i miri. Nëse doni që të siguroni profilin tuaj të Twitterit, kontaktoni me ne”, – shkruhej në post. Postimi u fshi pak minuta më vonë, por aq mjaftoi që ky status të bënte xhiron e rrjetit.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

BundesLiga

E çuditshme/ Koronavirusi “ndihmon” Borussian e Dortmundit! Ja motivi

Publikuar

-

Nga

Borussia Dortmund, ashtu si shumë skuadra të tjera në Gjermani, është kthyer të stërvitet në fushë. Sigurisht, rregulla strikte: maksimumi dy futbollistë, në distancë, nuk lejohet hyrja në dhomat e zhveshjes. Por, pauza ose ndalesa e detyruar dhe këto stërvitje të personalizuara mund t’i japin mundësi Marco Reus që të kthehet në fushë kur të […]

LEXO TE PLOTE

Sport

Shefi i arbitrave i drejtohet Edi Ramës: Duhet të keni më respekt për sportistët

Publikuar

-

Nga

Shefi i sektorit të arbitrave në FSHF Sokol Jareci i bëri apel kryeministrit Edi Rama që të ndihmojë klubet e futbollit në Shqipëri, ku njësoj si në të gjithë vendet e tjera të botës, ndërprerja e aktiviteteve sportive prej koronavirusit ka rritur dëmin financiar te klubet. Deklaratës së kreut të qeverisë se klubet e futbollit […]

LEXO TE PLOTE

Sport

Vangjeli: Çdo gjë do rregullohet, ja si e kaloj ditën

Publikuar

-

Nga

Kristi Vangjeli është një nga titullarët e padiskutueshëm të Tiranës këtë sezon. Në një prononcim të shkurtër për “Panorama Sport”, mbrojtësi i bardhebluve foli për situatën aktuale në shqipëri. Pranon se në këtë moment është shumë e vështirë për të folur për futboll, apo diçka tjetër veç Koronavirusit. “Situata duket tejet e vështirë dhe ne […]

LEXO TE PLOTE