Connect with Us

Trajneri i Barcelonës publikon formacion zyrtar, ja ku ndodhet Rei Manaj

Kombëtare

Trajneri i Barcelonës publikon formacion zyrtar, ja ku ndodhet Rei Manaj

Publikuar

-

Barcelona do të presë në shtëpi Getafen ditën e sotme, në ndeshjen e vlefshme për javën e 24 në La Liga.

Një ditë shumë e veçantë kjo e sotmja është është edhe për sulmuesin shqiptar Rei Manaj, i cili është thirrur për herë të parë me ekipin e parë.

Setien vendosi që ta marrë lushnjarin me pjesën tjetër të ekipit, për shkak të problemeve në repartin e sulmit. Megjithatë pavarësisht se e ka thirrur, tekniku katalanas ka vendosur që Manaj ta nisë nga stoli ndeshjen e sotme.

Barcelona do të kërkojë të marrë fitoren me çdo kusht, për të ndjekur Realin dhe për të shpresuar në ndonjë hap fals të tyre në krye.

Formacionet zyrtare:

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kombëtare

Berisha: Hysaj më i vështiri, si na ndryshoi jetën Koronavirusi

Publikuar

-

Nga

Profili në “Instagram” apo çdo rrjet social është shpesh treguesi kryesor për shumëçka nga jeta e secilit prej nesh. Po të futesh te llogaria e Etrit Berishës në “Instagram”, ka një oktapod. E pikërisht, si një i tillë mbase në fushë shqiptari është jo me dy, por shumë tentakula që i kanë mjaftuar për ta […]

LEXO TE PLOTE

Kombëtare

Barcelona nuk e lejoi Labinot Kabashin të luante për Kosovën

Publikuar

-

Nga

Labinot Kabashi ishte ftuar te Kombëtarja e Kosovës si 16 vjeçar. Ai është pjesë e Barcelonës dhe llogaritet si njëri nga yjet e ardhshëm të klubit katalunas. Albert Bunjaki e kishte ftuar Kabashin, kur ky ishte vetëm 16 vjeçar. Labi kishte shkëlqyer në stërvitjet te Kosova dhe ish-trajneri i Dardanëve dëshironte ta inkuadronte të paktën […]

LEXO TE PLOTE

Kombëtare

Kombëtaren shqiptare e refuzoi, Besnik Hasi: Mund të drejtoj Kosovën

Publikuar

-

Nga

Ish-kapiteni i Kombëtares shqiptare, Besnik Hasi nuk e ka përjashtuar mundësinë që në një ta ardhme ta marrë drejtimin e përfaqësueses së Kosovës. Në një intervistë dhënë emisionit sportiv të KTV “Sporti Total”, ish-trajneri i Anderlehti, Olimpiakosit, Legias, etj, ka vlerësuar lartë ngritjen e Kosovës dhe beson se ka një të ardhme të ndritur. “Me Kosovën […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: