Connect with Us

Yjet e Barcelonës me mesazh të madh, mbështesin shokun e tyre në një moment tepër të vështirë (foto)

La Liga

Yjet e Barcelonës me mesazh të madh, mbështesin shokun e tyre në një moment tepër të vështirë (foto)

Publikuar

-

Barcelona po luan kundër Getafes në kampionat. Ekipi kampion i Spanjës ka dalë në fushë me fanellën e Ousmane Dembelesë të kthyer mbrapsht. Shokët e ekipit kanë shfaqur mbështetjen e tyre për francezin.

Sulmuesi i ri është operuar për të dytën herë brenda sezonit dhe ka humbur krejtësisht edicionin dhe Euro2020. Ai pritet të rikthehet në kampionatin që do të nisë në gusht. Një goditje shumë e rëndë për sulmuesin e Barcelonës. Drejtuesit duket se do ta mbështesin dhe mesazhi i përcjellë është shumë i bukur.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

La Liga

“Bomba” nga Spanja/ “La Liga duhet të pezullohet përfundimisht”

Publikuar

-

Nga

Ish-ylli i Barcelonës, Hristo Stoichkov beson se do të ishte më e drejtë që të përfundonte La Liga tani, duke mos pasur rënie dhe promovimi i dy skuadrave nga divizioni i dytë mes pandemisë koronavirus. La Liga është shtyrë për një kohë të pacaktuar për shkak të Covid-19, i cili ka çuar në më shumë […]

LEXO TE PLOTE

La Liga

E bujshme/ Real Madridi do Kumbullën, edhe Guardiola mahnitet pas shqiptarit

Publikuar

-

Nga

Një lajm i bujshëm është duke qarkulluar në mediat spanjollë. Bëhet fjalë për një interesim të 2 klubeve më prestigjioze në botë, Reali dhe Barcelona, për mbrojtësin e Kombëtares, Marash Kumbulla, i cili i surprizoi të gjithë me paraqitjen e tij në Serinë A  te skuadra e Veronës. Madrilenët e shikojnë Kumbullën si pasardhësin e […]

LEXO TE PLOTE

La Liga

Manaj shpreson te debutimi me Barelonën, gazeta e madhe spanjolle jep lajmin e papritur

Publikuar

-

Nga

Kjo periudhë pushimi e futbollit në Europë ia vështirëson dhe ia bën thuajse të pamundur ëndrrën Rei Manajt për të debutuar te Barcelona. Madje duhet të theksohet se edhe në stërvitjen e fundit që bëri klubi katalanas përpara se të mbyllej në izolim, sulmuesi shqiptar u thirr nga Setien. Por me rifillimin e kampionatit, në […]

LEXO TE PLOTE