Connect with Us

Një 18-vjeçare i bën shantazh Balotellit/ Më jep 100 mijë euro, ose ndryshe…

Seria A

Një 18-vjeçare i bën shantazh Balotellit/ Më jep 100 mijë euro, ose ndryshe…

Publikuar

-

Mario Balotelli nuk ka rënë në grep. Një vajzë 18-vjeçare ka tentuar t’i bëjë shantazh sulmuesit italian. Ajo i ka kërkuar atij shumën e 100 mijë eurove, ndryshe do ta denonconte në polici për dhunë seksuale.

“Giornale di Vicenca” shkruan se sulmuesi dyshohet se ka pasur një lidhje me vajzën, kur ai ishte pjesë e Nizze në Francë. Atëherë ajo ka qenë 17 vjeçe, ndërkohë që ndër të tjera i ka thënë Balotellit se avokati i saj ka kontaktuar edhe me “Chi” për të shitur lajmin.

Sulmuesi nuk është shqetësuar aspak dhe ka gjetur zgjidhjen e duhur, duke iu drejtuar policisë. Prokuroria e Vicenca tashmë edhe i ka mbyllur hetimet.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Seria A

“Po më lajmërojnë çdo ditë për miqtë e mi të vdekur”, rrëfimi rrënqethës i ndihmësit të Rejës

Publikuar

-

Nga

Zv/trajneri i Shqipërisë Serxho Porrini rrëfen se shumë miq të tij po humbasin jetën për shkak të koronavirusit në Itali. Ish-futbollisti i Juventusit, i cili ka humbur në këtë katastrofë natyrore edhe njërin prej kushërinjve të tij, këmbëngul që ky sezon të shtyhet për vitin e ardhshëm duke e konsideruar si “të sforcuar dhe të […]

LEXO TE PLOTE

Seria A

Shoku i Elseid Hysajt bën gjestin e madh/ Restoranti i tij vihet në sherbim të mjekëve

Publikuar

-

Solidarizimi në këto ditë të vështira vazhdon. Arkadiusz Milik dhe e fejuara Jessica, kanë vendosur të shfrytëzojnë restorantin e tyre Food&Ball që kanë në vendlindje. Ai është mbyllur këto kohë, por sulmuesi i Napolit ka vendosur ta shfrytëzojë për trupat mjekësore të Katoëice në Poloni. Iniciativa ka qenë e Jessicas, e cila ka hedhur idenë […]

LEXO TE PLOTE

Kombëtare

Berisha bën postimin me Cristiano Ronaldon/ Eros Grezda e ngacmon: Bëhu i fortë, mos qaj

Publikuar

-

Të gjithë tashmë janë izoluar në shtëpitë e tyre, për shkak të Koronavirusit dhe mundohen të gjejnë mënyra të ndryshme për të kaluar kohën. Ky izolim ka bërë që portieri i Kombëtares, Etrit Berisha të rikthehet të shikojë disa nga momentet e tij më të mira këtë sezon. Një moment është edhe ai në ndeshjen […]

LEXO TE PLOTE