Connect with Us

Barazimi nda Tiranës, Asion Daja: Ju tregoj çfarë na tha trajneri pas sfidës

Sport

Barazimi nda Tiranës, Asion Daja: Ju tregoj çfarë na tha trajneri pas sfidës

Publikuar

-

Mesfushori i Skënderbeut komentoi ndeshjen me Tiranën. I ftuar në studion e Ora Sport në RTV Ora ai shprehet se loja ishte e mirë dhe se trajneri i ka përgëzuar për barazimin.

Gjithashtu ai tregon se trajneri është shumë kërkues ndaj tyre.

Daja: Trajneri është shumë kërkues. Ka mentalitet fituesi. E kishte studiuar Tiranën në të gjitha pikat e dobëta dhe të forta. Ishte një ndeshje që dhe mund ta fitoje dhe mund ta humbje. Nuk është fundi i botës që barazuam. Ishte pozitive rezultati me Tiranën. Trajneri na përgëzoi. Në këtë ndeshje kemi pasur probleme me lojtarët. Na munguan Krasniqi, Ndeki dhe Bregu i cili ka pasur probleme. Gjithashtu dhe Dita. Nuk kemi qenë në 100 përqindëshin tonë.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Sport

Kapiteni serb i Laçit: Ja çfarë do bëjmë nëse kampionati nuk nis deri më 1 qershor

Publikuar

-

Nga

Aleksandar Ignjatoviç ndien mall për futbollin. Shëndeti realisht ka rëndësi, e megjithatë mendon se ka ardhur koha që t’u rikthehen fushave. Kapiteni i Laçit në tri ndeshjet e fundit, në një intervistë ekskluzive për “Panorama Sport” rrëfen se karantinën po e kalon në Tiranë dhe se stërvitjen nuk e ka lënë asnjë ditë pas dore, […]

LEXO TE PLOTE

Sport

U largua nga Partizani në janar, flet mesfushori: Këtu ka më shumë dele se njerëz, do rikthehem në Shqipëri

Publikuar

-

Nga

Alesio Hyseni kaloi një periudhë të vështirë te Partizani, teksa në janar vendosi të largohet nga të kuqtë, duke kaluar te skuadra e Klaksvik, në Ishujt Faroe, në formën e huazimit. Në një prononcim të dhënë së fundmi, mesfushori u shpreh se më mirë është ndjerë te Flamurtari, për shkak se aty ka luajtur më […]

LEXO TE PLOTE

Sport

Mblidhet Komiteti Ekzekutiv i FSHF, zbulohet çfarë u diskutua

Publikuar

-

Nga

U zhvillua ditën e sotme mbledhja e radhës e Komitetit Ekzekutiv të Federatës Shqiptare të Futbollit. Mbledhja e sotme, për herë të parë, u zhvillua përmes video-konferencës, në respektim të rregullave të distancimit fizik që kërkohet për shkak të përhapjes së Covid-19 në vendin tonë. Komiteti Ekzekutiv diskutoi në lidhje me situatën e krijuar në […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: