Connect with Us

Model frymëzimi për çdo të ri, Trashi nderohet me çmim special

Sport

Model frymëzimi për çdo të ri, Trashi nderohet me çmim special

Publikuar

-

Dita e sotme ka qenë e veçantë për qytetin e Gramshit, pasi ka qenë festë në tërë krahinën, ndërsa ka pasur edhe aktivitete nga më të ndryshmet.

Nuk kanë munguar nderimet për personalitete të zonës ndër vite në të gjitha fushat, ndërsa ka qenë i pranishëm edhe djali i kësaj treve, Lorenc Trashi që e nisi futbollin me Gramshin që pa mbushur të 17-tat dhe kontribuoi deri në moshën 19-vjeçare me ekipin e parë.

Trashi është nderuar me çmim mirënjohje nga Bashkia e Gramshit, duke qenë se është edhe lojtar i ekipit tonë Kombëtar…

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Sport

Merr fund votimi, Tirana zgjedh futbollistin më të mirë të shekullit

Publikuar

-

Nga

Klubi i Tiranës mbylli sondazhin për “futbollistin më të mirë bardheblu në 100 vite histori” të 24 herë kampionëve të Shqipërisë. Në faqen zyrtare, Tirana publikoi si fitues emrin e ikonës bardheblu Arben Minga si lojtari më i mirë dhe më i preferuar në historinë e klubit kryeqytetas. Ky sondazh ishte ëelur para 10 ditësh […]

LEXO TE PLOTE

Sport

Lojtari i Partizanit e pranon hapur: Më duan në Azerbajxhan, do largohem

Publikuar

-

Nga

Futbollisti i Partizanit i huazuar te Besa Lukas Kardozo zbuloi së fundmi se ka marrë një ofertë nga një klub i Azerbajxhanit. Në një intervistë për median sportive azere “apasport”, sulmuesi brazilian theksoi se do të rishikojë mundësinë për të luajtur për “të kuqtë” në fund të sezonit. Ai shton se nëse drejtuesit e 16-herë […]

LEXO TE PLOTE

Kombëtare

Braçe i përvishet sërish Dukës: Shit Bently-n meqë të dhimbset futbolli, ose pagaj me fitimin tënd nga Digitalbi

Publikuar

-

Nga

Debati mes zv/kryeministrit Erion Braçe dhe presidentit të FSHF-së Armand Duka rreth dhënies së ndihmës financiare të shtetit për klubet e futbollit shqiptar ka vazhduar sot me kundërpërgjigjen e zyrtarit të qeverisë. Braçe i bëri thirrje kreut të FSHF-së që “të shesë automjetin e tij Bentli për të siguruar para që do të shkojnë si […]

LEXO TE PLOTE