Connect with Us

Nga Amerika në Romë/ I propozon të dashurës për martesë gjatë ndeshjes Lazio-Inter

Seria A

Nga Amerika në Romë/ I propozon të dashurës për martesë gjatë ndeshjes Lazio-Inter

Publikuar

-

Nga Shtetet e Bashkuara të Amerikës, në Romë. Misioni i tij ishte i qartë: t’i propozonte të dashurës së tij për martesë. Një propozim ndryshe, në stadium. Nuk është i pari i bërë, madje ka ndodhur edhe në Shqipëri, por ishte i veçantë.

Para se të niste Lazio-Inter, djemtë që kapin topat u rreshtuan para tribunës dhe kurrizin e tyre kishin vendosur shkronja të ndryshme për të formuar fjalinë e famshme: “Will you marry me?”. Shqip: “A do të martohesh me mua”.

Ajo tha po, tifozët në tribunë brohoritën, ndërkohë që nuk munguan puthjet dhe përqafimet mes çiftit, që tashmë do të duhet të mendojë për detajet e dasmës. Me siguri nuk do kenë menduar ta zhvillojnë edhe atë në stadium…

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Seria A

E do dhe Barcelona, Igli Tare blindon “mbretin e asisteve”

Publikuar

-

Nga

 Pas marrëveshjes me Thomas Strakoshën për ta mbajtur bardhekaltër deri në vitin 2025, Igli Tare ka ndjekur të njëjtën strategji edhe me Luiz Alberton. Ky i fundit ka bërë mirë vitet e fundit te Lazio, ndërsa këtë sezon ka shkëlqyer në fushë, duke tërhehur edhe vëmendjen e klubeve të mëdha si Barcelona. Por Tare nuk […]

LEXO TE PLOTE

Seria A

Memushaj përgatitet për rikthimin në fushë: Besoj se do jemi të mbrojtur

Publikuar

-

Nga

Në Itali janë duke menduar për rifillimit e futbollit duke qenë se klubet kanë marrë lejen për të ristartuar stërvitjet më datë 4 maj, ndërsa fundi i majit apo fillimi i qershorit mund t’i gjejë në fushë. Sakaq, në pritje është Serie B, aty ku me Peskarën aktivizohet Ledian Memushaj. Vlonjati i mesfushës shprehet se […]

LEXO TE PLOTE

Seria A

Juventusi bën pazar te Barcelona, do yllin e ekipit

Publikuar

-

Nga

Juventusi interesohet për futbollistin e Barcelonës Serxhi Roberto. Disa media italiane raportojnë se bardhezinjtë kanë piketuar lojtarin katalanas si njërin kandidatëve të mundshëm që mund të operojnë shumë mirë në krahun e djathtë të mbrojtjes, aty ku “Zonja e Vjetër” synon të investojë për të ardhmen. Sipas “Marca”-s, lojtari dhe menaxheri i tij nuk janë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: