Connect with Us

Aksident i frikshëm nën sytë e Trump/ Video: Makina bën xhiro në ajër dhe në fund shpërthen

Të tjera

Aksident i frikshëm nën sytë e Trump/ Video: Makina bën xhiro në ajër dhe në fund shpërthen

Publikuar

-

Një aksident i frikshëm ka ndodhur në garën “Daytona500”, ku makina e Ryan Newman fillimisht humbi kontrollin pasi u godit nga pas ndërsa u përplas disa herë nga makina të tjera për tu rrotulluar në asfalt.

Në fund makina shpërtheu në flakë duke shkaktuar frikë tek të pranishmit. Mes tyre ishte edhe Presidenti Donald Trump. Mjekët e morën menjëherë shoferin duke e dërguar në spital, i cili ka marrë plagë serioze, të cilat nuk i rrezikojnë jetën.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Sport

“Kjo situatë në prek të gjithëve”, Altin LALA flet nga Gjermania: Problem do jetë …

Publikuar

-

Nga

Virusi COVID-19 vazhdon të jetë problematik për një pjesë të madhe të botës dhe kryesisht Europën. Për ta parandaluar, vendet kanë marrë masa ekstreme duke kufizuar lëvizjen e individëve. Gjermania është një nga vendet që ka numër të lartë të infektuarish, por vdekshmëria është e ulët kjo dhe fal menaxhimit të bluzave të bardha. Ish […]

LEXO TE PLOTE

Sport

E kërkojnë disa klube prestigjioze, agjenti zbulon destinacionin e preferuar të Muriqit

Publikuar

-

Nga

Haluk Kanatar, agjenti i futbollistit Kosovar, Vedat Muriqit, ka folur këtë të martë për të ardhmen e 25 vjeçarit, duke treguar se janë interesuar shumë klube për të por nuk është mirë të japë detaje për momentin. Kanatar deklaroi se Muriqi është një sulmues që ka marrë vëmendjen e shumë klubeve edhe në Angli me […]

LEXO TE PLOTE

Sport

Video/ Dita e 10-të në karantinë, Florian Marku merr disa “grushta” nga bashkëshortja

Publikuar

-

Nga

Boksieri 8 njohur shqiptar, Florian Marku ndodhet i izoluar në shtëpinë e tij në Londër, teksa disa ditë më parë deklaroi se ka qenë me temperaturë të lartë. Tashmë Marku është ngritur dhe po zhvillon stërvitjen brenda ambjenteve të shtëpisë dhe së fundmi ka ndarë me fansat e tij dhe një video së bashku me […]

LEXO TE PLOTE