Connect with Us

“Bomba” e Lorenc Jeminit: Mua më dolën me armë në Shkodër

Sport

“Bomba” e Lorenc Jeminit: Mua më dolën me armë në Shkodër

Publikuar

-

Lorenc Jemini ka treguar një rast të pazakontë që i ka ndodhur në Shkodër, teksa ishte arbitër në detyrë. Kur po flitej për situatën e vështirë të klubit të Vllaznisë, pas tritolit të vendosur në makinën e administratorit Suad Liçi, është shfaqur edhe një histori personale.

I ftuar në “Procesi Sportiv”, Jemini është shprehur se dikur është kërcënuar me armë pasi ka arbitruar një ndeshje. “Edhe mua më kanë dalë me armë në Shkodër dhe kjo ka ndodhur vite më parë, në ndeshjen Vllaznia-Flamurtari. Sigurisht që në Shkodër ka kulturë të madhe, por ndonjëherë ka edhe nga këto gjërat që shkojnë deri në ekstrem”, ka thënë Jemini. /Sport Ekspres/

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Sport

Kapiteni serb i Laçit: Ja çfarë do bëjmë nëse kampionati nuk nis deri më 1 qershor

Publikuar

-

Nga

Aleksandar Ignjatoviç ndien mall për futbollin. Shëndeti realisht ka rëndësi, e megjithatë mendon se ka ardhur koha që t’u rikthehen fushave. Kapiteni i Laçit në tri ndeshjet e fundit, në një intervistë ekskluzive për “Panorama Sport” rrëfen se karantinën po e kalon në Tiranë dhe se stërvitjen nuk e ka lënë asnjë ditë pas dore, […]

LEXO TE PLOTE

Sport

U largua nga Partizani në janar, flet mesfushori: Këtu ka më shumë dele se njerëz, do rikthehem në Shqipëri

Publikuar

-

Nga

Alesio Hyseni kaloi një periudhë të vështirë te Partizani, teksa në janar vendosi të largohet nga të kuqtë, duke kaluar te skuadra e Klaksvik, në Ishujt Faroe, në formën e huazimit. Në një prononcim të dhënë së fundmi, mesfushori u shpreh se më mirë është ndjerë te Flamurtari, për shkak se aty ka luajtur më […]

LEXO TE PLOTE

Sport

Mblidhet Komiteti Ekzekutiv i FSHF, zbulohet çfarë u diskutua

Publikuar

-

Nga

U zhvillua ditën e sotme mbledhja e radhës e Komitetit Ekzekutiv të Federatës Shqiptare të Futbollit. Mbledhja e sotme, për herë të parë, u zhvillua përmes video-konferencës, në respektim të rregullave të distancimit fizik që kërkohet për shkak të përhapjes së Covid-19 në vendin tonë. Komiteti Ekzekutiv diskutoi në lidhje me situatën e krijuar në […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: