Connect with Us

Kukësi merr vendimin e rëndësishëm para supersfidës me Tiranën

Sport

Kukësi merr vendimin e rëndësishëm para supersfidës me Tiranën

Publikuar

-

Kukësi luan një ndeshje shumë të rëndësishme të premten, madje është një duel që luhet për titull mes dy skuadrave më në formë dhe që synojnë kreun këtë sezon.

Kukësi pas barazimit në Ballsh kërkon autokritikën dhe rikthimin te fitorja ndaj Tiranës.

Ndërkohë që edhe Tirana, pas atij hapi fals që bëri me Skënderbeun, duket se synon që pikërisht në ndeshjen më të rëndësishme të gjejë 3 pikët.

Ndaj edhe kuksianët janë duke e vlerësuar në maksimum këtë sfidë, aq sa edhe kërkojnë mbështetje të madhe në sfidën e ditës së premte që zhvillohet në “Air Albania”.

Klubi i Kukësit kërkon që të ketë mbështetje duke vënë mjete në dispozicion për ultrasit që do të nisën nga qyteti verilindor.

Ja postimi që ka bërë në profilin në “Facebook” klubi i Kukësit…

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Sport

Kapiteni serb i Laçit: Ja çfarë do bëjmë nëse kampionati nuk nis deri më 1 qershor

Publikuar

-

Nga

Aleksandar Ignjatoviç ndien mall për futbollin. Shëndeti realisht ka rëndësi, e megjithatë mendon se ka ardhur koha që t’u rikthehen fushave. Kapiteni i Laçit në tri ndeshjet e fundit, në një intervistë ekskluzive për “Panorama Sport” rrëfen se karantinën po e kalon në Tiranë dhe se stërvitjen nuk e ka lënë asnjë ditë pas dore, […]

LEXO TE PLOTE

Sport

U largua nga Partizani në janar, flet mesfushori: Këtu ka më shumë dele se njerëz, do rikthehem në Shqipëri

Publikuar

-

Nga

Alesio Hyseni kaloi një periudhë të vështirë te Partizani, teksa në janar vendosi të largohet nga të kuqtë, duke kaluar te skuadra e Klaksvik, në Ishujt Faroe, në formën e huazimit. Në një prononcim të dhënë së fundmi, mesfushori u shpreh se më mirë është ndjerë te Flamurtari, për shkak se aty ka luajtur më […]

LEXO TE PLOTE

Sport

Mblidhet Komiteti Ekzekutiv i FSHF, zbulohet çfarë u diskutua

Publikuar

-

Nga

U zhvillua ditën e sotme mbledhja e radhës e Komitetit Ekzekutiv të Federatës Shqiptare të Futbollit. Mbledhja e sotme, për herë të parë, u zhvillua përmes video-konferencës, në respektim të rregullave të distancimit fizik që kërkohet për shkak të përhapjes së Covid-19 në vendin tonë. Komiteti Ekzekutiv diskutoi në lidhje me situatën e krijuar në […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: