Connect with Us

Video/ Çfarë po pi Maradona? Stafi e mbulon menjëherë që të mos shihet

Sport

Video/ Çfarë po pi Maradona? Stafi e mbulon menjëherë që të mos shihet

Publikuar

-

Diego Armando Maradona përbën lajm gjithmonë dhe kjo tashmë është e ditur. Por këtë herë ka vend edhe për teoritë konspirative, për sa kohë nuk ka pamje të qarta. Bëhet fjalë për një ndeshje mes Gymnastics dhe Fencin La Plata, atje ku Maradona gjendej në stol.

Një person iu afrua Maradonas për t’i dhënë një pilulë që duhej ta pinte, duke krijuar një situatë të çuditshme. Menjëherë i është dhënë sinjali pjestarit tjetër të stafit, që të dilte përpara kamerës së “TNT Sport”, e cila po xhironte dhe kapte këtë moment, që të mos shihej Maradona. Pikërisht nga kjo ndihmë e dhënë, nuk dihet ende se çfarë ka konsumuar njeriu i njohur në botën e futbollit, që më pas është parë vetëm me një shishe ujë në dorë. Kjo ka sjellë edhe shumë teori konspirative në rrjetet sociale, që kanë mendime të ndryshme për varësitë që ekzistojnë ende për Maradonën.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Sport

Kapiteni serb i Laçit: Ja çfarë do bëjmë nëse kampionati nuk nis deri më 1 qershor

Publikuar

-

Nga

Aleksandar Ignjatoviç ndien mall për futbollin. Shëndeti realisht ka rëndësi, e megjithatë mendon se ka ardhur koha që t’u rikthehen fushave. Kapiteni i Laçit në tri ndeshjet e fundit, në një intervistë ekskluzive për “Panorama Sport” rrëfen se karantinën po e kalon në Tiranë dhe se stërvitjen nuk e ka lënë asnjë ditë pas dore, […]

LEXO TE PLOTE

Sport

U largua nga Partizani në janar, flet mesfushori: Këtu ka më shumë dele se njerëz, do rikthehem në Shqipëri

Publikuar

-

Nga

Alesio Hyseni kaloi një periudhë të vështirë te Partizani, teksa në janar vendosi të largohet nga të kuqtë, duke kaluar te skuadra e Klaksvik, në Ishujt Faroe, në formën e huazimit. Në një prononcim të dhënë së fundmi, mesfushori u shpreh se më mirë është ndjerë te Flamurtari, për shkak se aty ka luajtur më […]

LEXO TE PLOTE

Sport

Mblidhet Komiteti Ekzekutiv i FSHF, zbulohet çfarë u diskutua

Publikuar

-

Nga

U zhvillua ditën e sotme mbledhja e radhës e Komitetit Ekzekutiv të Federatës Shqiptare të Futbollit. Mbledhja e sotme, për herë të parë, u zhvillua përmes video-konferencës, në respektim të rregullave të distancimit fizik që kërkohet për shkak të përhapjes së Covid-19 në vendin tonë. Komiteti Ekzekutiv diskutoi në lidhje me situatën e krijuar në […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: