Connect with Us

Georgina Rodriguez “shërbëtorja” e Cristiano Ronaldos/ Zbulohet shifra që portugezi paguan bukuroshen për t’i rritur fëmijët

Sport

Georgina Rodriguez “shërbëtorja” e Cristiano Ronaldos/ Zbulohet shifra që portugezi paguan bukuroshen për t’i rritur fëmijët

Publikuar

-

Georgina Rodriguez, bashkëjetuesja e Cristiano Ronaldos, ka tërhequr vëmendjen në Spanjë vetëm pak ditë pasi shkëlqeu në skenën e Sanremos në Itali. E nëse në Apenine bënë të ditur për publikun se sa ka fituar për pjesëmarrjen e saj festivalin e famshëm të këngës, në Gadishullin Iberik zbuluan se CR7 e paguan “shtrenjtë” për përkujdesjen e saj ndaj familjes.

Çdo muaj, për shpenzimet që i duhet për fëmijët dhe dhe jot vetëm, Cristiano e “paguan” nga 50 mijë deri 100 mijë euro.

Modelja, që shpërblimin e marrë për pjesëmarrjen në Sanremo e dha për bamirësi, mësohet se arrin të fitojë 8 mijë euro për çdo postim ku reklamon markat me të cilat ka kontratë. Vetëm për të dhënë një intervistë kërkon 100 mijë euro.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Sport

Kapiteni serb i Laçit: Ja çfarë do bëjmë nëse kampionati nuk nis deri më 1 qershor

Publikuar

-

Nga

Aleksandar Ignjatoviç ndien mall për futbollin. Shëndeti realisht ka rëndësi, e megjithatë mendon se ka ardhur koha që t’u rikthehen fushave. Kapiteni i Laçit në tri ndeshjet e fundit, në një intervistë ekskluzive për “Panorama Sport” rrëfen se karantinën po e kalon në Tiranë dhe se stërvitjen nuk e ka lënë asnjë ditë pas dore, […]

LEXO TE PLOTE

Sport

U largua nga Partizani në janar, flet mesfushori: Këtu ka më shumë dele se njerëz, do rikthehem në Shqipëri

Publikuar

-

Nga

Alesio Hyseni kaloi një periudhë të vështirë te Partizani, teksa në janar vendosi të largohet nga të kuqtë, duke kaluar te skuadra e Klaksvik, në Ishujt Faroe, në formën e huazimit. Në një prononcim të dhënë së fundmi, mesfushori u shpreh se më mirë është ndjerë te Flamurtari, për shkak se aty ka luajtur më […]

LEXO TE PLOTE

Sport

Mblidhet Komiteti Ekzekutiv i FSHF, zbulohet çfarë u diskutua

Publikuar

-

Nga

U zhvillua ditën e sotme mbledhja e radhës e Komitetit Ekzekutiv të Federatës Shqiptare të Futbollit. Mbledhja e sotme, për herë të parë, u zhvillua përmes video-konferencës, në respektim të rregullave të distancimit fizik që kërkohet për shkak të përhapjes së Covid-19 në vendin tonë. Komiteti Ekzekutiv diskutoi në lidhje me situatën e krijuar në […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: