Connect with Us

Ibrahimovic 38 vjeç?/ Kjo video e bërë në palestër tregon se nuk është “normal”

Seria A

Ibrahimovic 38 vjeç?/ Kjo video e bërë në palestër tregon se nuk është “normal”

Publikuar

-

U largua nga “San Siro” i xhindosur dhe i pari fitores 1-0 ndaj Torinos. i mërzitur me veten sepse nuk shënoi gol me rastet që pati, por edhe me ekipin që nuk siguroi rezultatin për të mos rrezikuar barazimin në fund…

Zlatan Ibrahimovic, megjithatë, fokusohet menjëherë te ndeshja në Firence ndaj Fiorentina. Suedezi ka bërë ditën e mërkurë palestër, teksa në pamjet që janë publikuar nga faqja zyrtare e Milanit duket i nevrikosur dhe gjithë grintë! Një agresivitet dhe temperament për t’u marrë shembull për një 38-vjeçar…

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Seria A

E do dhe Barcelona, Igli Tare blindon “mbretin e asisteve”

Publikuar

-

Nga

 Pas marrëveshjes me Thomas Strakoshën për ta mbajtur bardhekaltër deri në vitin 2025, Igli Tare ka ndjekur të njëjtën strategji edhe me Luiz Alberton. Ky i fundit ka bërë mirë vitet e fundit te Lazio, ndërsa këtë sezon ka shkëlqyer në fushë, duke tërhehur edhe vëmendjen e klubeve të mëdha si Barcelona. Por Tare nuk […]

LEXO TE PLOTE

Seria A

Memushaj përgatitet për rikthimin në fushë: Besoj se do jemi të mbrojtur

Publikuar

-

Nga

Në Itali janë duke menduar për rifillimit e futbollit duke qenë se klubet kanë marrë lejen për të ristartuar stërvitjet më datë 4 maj, ndërsa fundi i majit apo fillimi i qershorit mund t’i gjejë në fushë. Sakaq, në pritje është Serie B, aty ku me Peskarën aktivizohet Ledian Memushaj. Vlonjati i mesfushës shprehet se […]

LEXO TE PLOTE

Seria A

Juventusi bën pazar te Barcelona, do yllin e ekipit

Publikuar

-

Nga

Juventusi interesohet për futbollistin e Barcelonës Serxhi Roberto. Disa media italiane raportojnë se bardhezinjtë kanë piketuar lojtarin katalanas si njërin kandidatëve të mundshëm që mund të operojnë shumë mirë në krahun e djathtë të mbrojtjes, aty ku “Zonja e Vjetër” synon të investojë për të ardhmen. Sipas “Marca”-s, lojtari dhe menaxheri i tij nuk janë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: