Connect with Us

Neymar ka lindur me “këmishë”/ Gjithmonë ka pasur në krah të dashura bombastike (foto)

Të tjera

Neymar ka lindur me “këmishë”/ Gjithmonë ka pasur në krah të dashura bombastike (foto)

Publikuar

-

Ylli brazilian, Neymar Junior, është shumë i suksesshëm brenda fushave të blerta, ku ka fituar një numër të madh trofesh me skuadrat e Santos, Barcelonës dhe PSG-së. Sulmuesi e ka nisur karrierën e tij si profesionist që në moshën 17 vjeçare dhe ka më shumë se 10 vite që është në qendrën e vëmendjes.

Jo vetëm për arritjet e tij brenda fushës, por dhe për ato jashtë saj. Neymar është i suksesshëm dhe me femrat dhe partneret e tij ndër vite, janë shumë seksi dhe të famshme. Aktualisht, Neymar është në një lidhje me bukuroshen braziliane, Bruna Marquezine, me të cilën është fotografuar shpesh në Brazil dhe në Paris.

Në të kaluarën, Neymar ka pasur dhe një lidhje me bukuroshen Anitta, e cila është një këngëtare shumë e famshme dhe ndiqet nga më shumë se 45 milion fansa në Instagram.

Në vitin 2014, e dashura e Neymar ka qenë aktorja dhe modelja braziliane, Thaila Ayala, po ashtu shumë e njohur në botën e showbizit dhe shumë seksi me fotot e saj në internet.

Neymar ka një djalë me bukuroshen Carolina Dantas, me të cilën ka pasur një lidhje dashurie shumë kohë më parë. Tani, dyshja është e ndarë, por sërish kanë takime me njëri-tjetrin, duke u ndikuar dhe nga djali i tyre.

Më poshtë po ju sjellim disa foto të tjera të femrave me të cilat është shoqëruar Neymar.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Sport

“Maradona njeriu më i keq që kam takuar”, gjyqtari bën rrëfimin e papritur

Publikuar

-

Nga

Diego Armando Maradona njihet si një nga lojtarët më kontrovers dhe më të talentuar që njeh historia e futbollit. Argjentinasi pati suksese të mëdha me Argjentinën, por ka qenë i vështirë në komunikim me gjyqtarët. Gjyqtari nga Uruguai, Edgardo Kodesal ka folur rreth aventurës që ai pati me Maradonën, duke mos kursyer kritikat për ikonën […]

LEXO TE PLOTE

Sport

Kërcim sensual, moderatorja e njohur sportive duket në superformë (VIDEO)

Publikuar

-

Nga

Daljana Sejdia, gazetarja bukuroshe e programit sportiv “Sport News Plus” në televizionin më të madh informativ “News 24”, përveç stilit dhe klasit që shfaq në studio, shkëlqen edhe jashtë saj. Ajo është gjithashtu shumë aktive në rrjetet sociale, ku ndonëse nuk e ekzagjeron asnjëherë me zhveshjen, mbetet shumë e dashur për fansat. Moderatorja bukuroshe, ka […]

LEXO TE PLOTE

Sport

Ndeshja historike, kur Messi dhe Maradona luajtën bashkë te i njëjti ekip

Publikuar

-

Nga

Dy legjendat argjentinas, Lionel Mesi dhe Diego Maradona shpesh krahasohen me njëri-tjetrin për spektaklin dhe gjërat e mrekullueshme që kanë bërë në fushën e blertë. Të dy patën rastin të luajnë në të njëjtin ekip në vitin 2005, përkatësisht në me 23 dhjetor. Në stadiumin ‘Ciudad de La Plata’, u zhvillua një ndeshje midis yjeve […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: