Connect with Us

E bujshme/ Interi ofron 2 lojtarë shumë të rëndësishëm për Kumbullën

Kombëtare

E bujshme/ Interi ofron 2 lojtarë shumë të rëndësishëm për Kumbullën

Publikuar

-

Verona do të përfitojë jashtëzakonisht shumë nga shitja e Marash Kumbullës në merkaton e verës. Vetëm pak muaj kanë kaluar nga korriku i 2019 dhe vlera e kartonit të mbrojtsit shqiptar është rritur me 400-fish më shumë.

jë vlerësim stratosferik për Kumbullën, që vazhdon me të njëjtën kurbë. Tashmë ky futbollist nuk mund të blihet me më pak se 30 milionë euro. Ndërkohë mediat në Itali raportojnë se zikaltrit kanë gjetur një mënyrë të re sesi mund të tundojnë Veronën.

Duke ofruar dy talente, për të marrë një. Sebastiano Esposito dhe Alessandro Bastoni janë dy futbollistët që i jepen Veronës, për të lëshuar Kumbullën. Por këta të fundit nuk kanë ndërmend të japin një “pohim” për momentin, ndërsa po qendrojnë duke shijuar moment. Të ndërgjegjshëm se vlera e kartonit do të rritet edhe më shumë në fundin e kampionatit, Verona e ka thesarin në shtëpi.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kombëtare

Berisha: Hysaj më i vështiri, si na ndryshoi jetën Koronavirusi

Publikuar

-

Nga

Profili në “Instagram” apo çdo rrjet social është shpesh treguesi kryesor për shumëçka nga jeta e secilit prej nesh. Po të futesh te llogaria e Etrit Berishës në “Instagram”, ka një oktapod. E pikërisht, si një i tillë mbase në fushë shqiptari është jo me dy, por shumë tentakula që i kanë mjaftuar për ta […]

LEXO TE PLOTE

Kombëtare

Barcelona nuk e lejoi Labinot Kabashin të luante për Kosovën

Publikuar

-

Nga

Labinot Kabashi ishte ftuar te Kombëtarja e Kosovës si 16 vjeçar. Ai është pjesë e Barcelonës dhe llogaritet si njëri nga yjet e ardhshëm të klubit katalunas. Albert Bunjaki e kishte ftuar Kabashin, kur ky ishte vetëm 16 vjeçar. Labi kishte shkëlqyer në stërvitjet te Kosova dhe ish-trajneri i Dardanëve dëshironte ta inkuadronte të paktën […]

LEXO TE PLOTE

Kombëtare

Kombëtaren shqiptare e refuzoi, Besnik Hasi: Mund të drejtoj Kosovën

Publikuar

-

Nga

Ish-kapiteni i Kombëtares shqiptare, Besnik Hasi nuk e ka përjashtuar mundësinë që në një ta ardhme ta marrë drejtimin e përfaqësueses së Kosovës. Në një intervistë dhënë emisionit sportiv të KTV “Sporti Total”, ish-trajneri i Anderlehti, Olimpiakosit, Legias, etj, ka vlerësuar lartë ngritjen e Kosovës dhe beson se ka një të ardhme të ndritur. “Me Kosovën […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: