Connect with Us

Edhe 3 orë nga starti i ndeshjes Kukësi-Tirana, nuk do e besoni sa bileta janë shitur deri tani

Sport

Edhe 3 orë nga starti i ndeshjes Kukësi-Tirana, nuk do e besoni sa bileta janë shitur deri tani

Publikuar

-

Kukësi-Tirana është sfida e sotme në Kategorinë Superiore. Një ndeshje e cila do të luhet në orën 18:00 në “Air Albania” dhe do të luhet mes dy ekipeve që kryesojnë kampionatin.

Që të dy skuadrat vijnë nga barazimet në ndeshjet e kaluara dhe sot kërkojnë të nisin shkëputjen. Për këtë ndeshje pritet të ketë një interesim të madh edhe nga tifozët duke parë që luhet për titull kampion.

Newsport.al kontaktoi me kompaninë që merret me shitjen e biletave dhe kur duhen rreth 3 orë nga fillimi I sfidës janë shitur 4000 mijë bileta. Një numër që mund të rritet më kalimin e orëve dhe në stadium pritet të jetë një amtosferë elektrizuese dhe e denjë për sfidën e titullit.

  

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Sport

Kapiteni serb i Laçit: Ja çfarë do bëjmë nëse kampionati nuk nis deri më 1 qershor

Publikuar

-

Nga

Aleksandar Ignjatoviç ndien mall për futbollin. Shëndeti realisht ka rëndësi, e megjithatë mendon se ka ardhur koha që t’u rikthehen fushave. Kapiteni i Laçit në tri ndeshjet e fundit, në një intervistë ekskluzive për “Panorama Sport” rrëfen se karantinën po e kalon në Tiranë dhe se stërvitjen nuk e ka lënë asnjë ditë pas dore, […]

LEXO TE PLOTE

Sport

U largua nga Partizani në janar, flet mesfushori: Këtu ka më shumë dele se njerëz, do rikthehem në Shqipëri

Publikuar

-

Nga

Alesio Hyseni kaloi një periudhë të vështirë te Partizani, teksa në janar vendosi të largohet nga të kuqtë, duke kaluar te skuadra e Klaksvik, në Ishujt Faroe, në formën e huazimit. Në një prononcim të dhënë së fundmi, mesfushori u shpreh se më mirë është ndjerë te Flamurtari, për shkak se aty ka luajtur më […]

LEXO TE PLOTE

Sport

Mblidhet Komiteti Ekzekutiv i FSHF, zbulohet çfarë u diskutua

Publikuar

-

Nga

U zhvillua ditën e sotme mbledhja e radhës e Komitetit Ekzekutiv të Federatës Shqiptare të Futbollit. Mbledhja e sotme, për herë të parë, u zhvillua përmes video-konferencës, në respektim të rregullave të distancimit fizik që kërkohet për shkak të përhapjes së Covid-19 në vendin tonë. Komiteti Ekzekutiv diskutoi në lidhje me situatën e krijuar në […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: