Connect with Us

Super ndeshja Kukësi-Tirana, ja sa bileta janë shitur deri tani

Sport

Super ndeshja Kukësi-Tirana, ja sa bileta janë shitur deri tani

Publikuar

-

Ndeshja mes Kukësit dhe Tiranës do të ndiqet nga një numër i konsiderueshëm tifozësh. Kështu, deri dje në mbrëmje ishin shitur rreth 2500 bileta.

Një numër i lartë, duke e krahasuar me takimin e javës së shkuar në “Air Albania”, mes Tiranës dhe Skënderbeut që 24 orë para sfidës nuk i kalonte 1000 biletat.

Edhe pse luhet në kryeqytet, pritës në sfidën e sotme është Kukësi, skuadra që luan në shtëpinë e bardhebluve takimin me kryeqytetasit.

Si zakonisht çmimet e biletave në ndeshjet e “Air Albanias” nuk ndryshojnë, pasi variojnë nga 500 deri në 3000 lekë.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kombëtare

“Mos u merr me kombëtaren, po shiko autogolat e qeverisë”, Vata i përvishet Edi Ramës

Publikuar

-

Nga

Figura e njohur e Kombëtares së Shqipërisë, ka komentuar situatën e fundit që ka prekur gjithë botën. Flitet për pandeminë e COVID-19 dhe ndikimin e saj në futboll. Në një intervistë për “ABC News”, Vata shprehet se kryeministri Rama duhet të lërë krahasimet e Kombëtares që pëson gol në minutë të fundit dhe të shohë […]

LEXO TE PLOTE

BundesLiga

Neuer dëshiron largimin? Oliver Kahn i “vë kapak” kësaj historie

Publikuar

-

Nga

Anëtari i Bordit Ekzekutiv të Bajern Mynihut Oliver Kahn i vendosi vulën debatit rreth çështjes së kush duhet të jetë portieri i parë i bavarezëve. Në një intervistë për “Goal”, “Titani” la të kuptohej se Manuel Nojer mbetet zgjedhja e parë e Bajernit, ndërkohë portieri i Shalke 04 Aleksandër Nubel, i cili do t’u bashkohet […]

LEXO TE PLOTE

Seria A

Titulli këtë sezon në Serinë A t’i jepet Atalantës, nis peticioni

Publikuar

-

Nga

Teksa në Itali vazhdojnë debatet për rinisjen e kampionatit, një qytetar ka nisur një fushatë për të firmosur peticionin që titulli kampion i këtij sezoni t’i jepet Atalantës, pasi qyteti i Bergamos është goditur më rëndë nga koronavirusi. Në faqen “Change.org” , një qytetar ka kërkuar që të grumbullohet firmat e mjaftueshme për t’i kërkuar […]

LEXO TE PLOTE