Connect with Us

E bujshme/ Majkëll Ngo i befason të gjithë, feston me djalin e Edi Ramës

Sport

E bujshme/ Majkëll Ngo i befason të gjithë, feston me djalin e Edi Ramës

Publikuar

-

Tirana mori një fitore të çmendur ditën e djeshme, teksa mposhti 2-1 Kukësin me përmbysje në minutat e fundit.tIRANA FESTA

Një fitore shumë e rëndësishme kjo për bardheblutë, të cilët tashmë kanë marrë edhe kryesimin e tabelës. Festa në klubin kryeqytetas ka qenë shumë e madhe, teksa ka vazhduar deri në orët e vona të natës.

Ajo që ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve, është edhe prezenca e djalit të kryeministrit Edi Rama, Greg Rama, në festën e Tiranës. Në një fotot të postuar nga Ngo në rrjetet sociale, shihet sulmuesi anglez nën praninë e djalit të kryeministrit.

Duket se Greg Rama është një tifoz i Tiranës dhe si gjithë tifozët e tjerë, do të donte që titullin kampion ta fitojë ekipi i tij i zemrës.

1111

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Sport

Kapiteni serb i Laçit: Ja çfarë do bëjmë nëse kampionati nuk nis deri më 1 qershor

Publikuar

-

Nga

Aleksandar Ignjatoviç ndien mall për futbollin. Shëndeti realisht ka rëndësi, e megjithatë mendon se ka ardhur koha që t’u rikthehen fushave. Kapiteni i Laçit në tri ndeshjet e fundit, në një intervistë ekskluzive për “Panorama Sport” rrëfen se karantinën po e kalon në Tiranë dhe se stërvitjen nuk e ka lënë asnjë ditë pas dore, […]

LEXO TE PLOTE

Sport

U largua nga Partizani në janar, flet mesfushori: Këtu ka më shumë dele se njerëz, do rikthehem në Shqipëri

Publikuar

-

Nga

Alesio Hyseni kaloi një periudhë të vështirë te Partizani, teksa në janar vendosi të largohet nga të kuqtë, duke kaluar te skuadra e Klaksvik, në Ishujt Faroe, në formën e huazimit. Në një prononcim të dhënë së fundmi, mesfushori u shpreh se më mirë është ndjerë te Flamurtari, për shkak se aty ka luajtur më […]

LEXO TE PLOTE

Sport

Mblidhet Komiteti Ekzekutiv i FSHF, zbulohet çfarë u diskutua

Publikuar

-

Nga

U zhvillua ditën e sotme mbledhja e radhës e Komitetit Ekzekutiv të Federatës Shqiptare të Futbollit. Mbledhja e sotme, për herë të parë, u zhvillua përmes video-konferencës, në respektim të rregullave të distancimit fizik që kërkohet për shkak të përhapjes së Covid-19 në vendin tonë. Komiteti Ekzekutiv diskutoi në lidhje me situatën e krijuar në […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: