Connect with Us

Neymar “tradhton” Brazilin, hera e parë pas 6 vitesh që e bën këtë gjë

Sport

Neymar “tradhton” Brazilin, hera e parë pas 6 vitesh që e bën këtë gjë

Publikuar

-

Një futbollist profesionist, por që gjatë sezonit ka bërë gjithmonë dy pauza të panegociueshme.

Më 5 shkurt, kur feston ditëlindjen dhe kur merr pjesë në karnavalet e Rio de Zhaneiros. Por, situata ka ndryshuar, mbi të gjitha pas polemikave të shumta për festën e fundit të ditëlindjes.

Tashmë, për herë të parë në 6 vjet, Neymar nuk do të jetë i pranishëm në karnavale. Konfirmimi u dha nga ylli brazilian, nëpërmjet një video në rrjetet sociale, ku sulmuesi shprehej se për të evituar polemikat, nuk do të udhëtonte drejt Rio de Zhaneiros.

Lëndimet që Neymar pësonte në këtë periudhë ishin gjithmonë misterioze, aq më tepër që lojtari udhëtonte menjëherë drejt Brazilit dhe shfaqej në festën më të madhe të vendit latin.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Sport

Kapiteni serb i Laçit: Ja çfarë do bëjmë nëse kampionati nuk nis deri më 1 qershor

Publikuar

-

Nga

Aleksandar Ignjatoviç ndien mall për futbollin. Shëndeti realisht ka rëndësi, e megjithatë mendon se ka ardhur koha që t’u rikthehen fushave. Kapiteni i Laçit në tri ndeshjet e fundit, në një intervistë ekskluzive për “Panorama Sport” rrëfen se karantinën po e kalon në Tiranë dhe se stërvitjen nuk e ka lënë asnjë ditë pas dore, […]

LEXO TE PLOTE

Sport

U largua nga Partizani në janar, flet mesfushori: Këtu ka më shumë dele se njerëz, do rikthehem në Shqipëri

Publikuar

-

Nga

Alesio Hyseni kaloi një periudhë të vështirë te Partizani, teksa në janar vendosi të largohet nga të kuqtë, duke kaluar te skuadra e Klaksvik, në Ishujt Faroe, në formën e huazimit. Në një prononcim të dhënë së fundmi, mesfushori u shpreh se më mirë është ndjerë te Flamurtari, për shkak se aty ka luajtur më […]

LEXO TE PLOTE

Sport

Mblidhet Komiteti Ekzekutiv i FSHF, zbulohet çfarë u diskutua

Publikuar

-

Nga

U zhvillua ditën e sotme mbledhja e radhës e Komitetit Ekzekutiv të Federatës Shqiptare të Futbollit. Mbledhja e sotme, për herë të parë, u zhvillua përmes video-konferencës, në respektim të rregullave të distancimit fizik që kërkohet për shkak të përhapjes së Covid-19 në vendin tonë. Komiteti Ekzekutiv diskutoi në lidhje me situatën e krijuar në […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: