Connect with Us

VIDEO/ Olsi Rama i fiksuar keq, shikoni çfarë i bën Dovedanit

Sport

VIDEO/ Olsi Rama i fiksuar keq, shikoni çfarë i bën Dovedanit

Publikuar

-

Një gol “fantazmë” u regjistrua në ndeshjen mes Partizanit dhe Bylisit të zhvilluar në “Air Albania”, takim ky i vlefshëm për javën e 23-të të Kategorisë Superiore. Drejtori i Partizanit, Olsi Rama, u shpreh i bindur në prononcimin pas sfidës, se topi te goli i dytë i ballshiotëve, nuk e kishte kaluar vijën fatale.

Ai nuk ka nguruar që në fundin e ndeshjes, të bëjë VAR-in me celular, teksa pamjet i ka ndarë dhe me trajnerin Dovedan. “Panorama Sport” ka arritur të sigurojë një video ekskluzive nga ky moment, ndërkohë që tekniku i skuadrës ballshiote mbetet pa fjalë në momentin që Rama i tregon videon e golit të dytë të Guindos. Për më tepër shikoni pamjet e mëposhtme:

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Sport

Kapiteni serb i Laçit: Ja çfarë do bëjmë nëse kampionati nuk nis deri më 1 qershor

Publikuar

-

Nga

Aleksandar Ignjatoviç ndien mall për futbollin. Shëndeti realisht ka rëndësi, e megjithatë mendon se ka ardhur koha që t’u rikthehen fushave. Kapiteni i Laçit në tri ndeshjet e fundit, në një intervistë ekskluzive për “Panorama Sport” rrëfen se karantinën po e kalon në Tiranë dhe se stërvitjen nuk e ka lënë asnjë ditë pas dore, […]

LEXO TE PLOTE

Sport

U largua nga Partizani në janar, flet mesfushori: Këtu ka më shumë dele se njerëz, do rikthehem në Shqipëri

Publikuar

-

Nga

Alesio Hyseni kaloi një periudhë të vështirë te Partizani, teksa në janar vendosi të largohet nga të kuqtë, duke kaluar te skuadra e Klaksvik, në Ishujt Faroe, në formën e huazimit. Në një prononcim të dhënë së fundmi, mesfushori u shpreh se më mirë është ndjerë te Flamurtari, për shkak se aty ka luajtur më […]

LEXO TE PLOTE

Sport

Mblidhet Komiteti Ekzekutiv i FSHF, zbulohet çfarë u diskutua

Publikuar

-

Nga

U zhvillua ditën e sotme mbledhja e radhës e Komitetit Ekzekutiv të Federatës Shqiptare të Futbollit. Mbledhja e sotme, për herë të parë, u zhvillua përmes video-konferencës, në respektim të rregullave të distancimit fizik që kërkohet për shkak të përhapjes së Covid-19 në vendin tonë. Komiteti Ekzekutiv diskutoi në lidhje me situatën e krijuar në […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: