Connect with Us

“E kaloj muajin me 400 mije lek”, nuk do ta besoni çfarë i bën Manushi modeles Alesia Bami

Sport

“E kaloj muajin me 400 mije lek”, nuk do ta besoni çfarë i bën Manushi modeles Alesia Bami

Publikuar

-

Ish-velina dhe pjesë e emiosionit “Procesi Sportiv”, Alesia Bami ka folur për shpenzimet e saj mujore e ftuar në emisionin “E diell”.

Ajo rrëfeu se rroga e saj e parë në televizion ka qenë 300 mijë lekë dhe u kërkonte lekë prindërve.

Ndërsa shprehet se tani e kalon muajin edhe me 400 mijë lekë.

Por kjo gjë është vënë në dyshim nga moderatori Edi Banushi, i cili i kërkoi të hiqte këpucët për të parë markën dhe i kafshoi orën për të vërtetuar nëse ishte floriri.

bami f

Alesia Bami: “Jam mësuar ta kaloj muajin dhe me pak lekë. Kur ka qenë më e vogël rroga ime në televizion ishte 300 mijë lekë dhe nuk më dilte. Jetoja edhe me prindërit dhe kisha ndihmën e tyre. Kërkoja dhe nga ata. Sot duke e parë mund të jetoj edhe me 400 mijë lekë.”

Edi Manushi: ‘Stop, hiqi këpucët, do ta bëj tani llogarinë ty. E kam ndarë mendjen. Këpucët 600 euro. Ora (pasi e kafshon me dhëmbë) flori, diamant.”

Alesia Bami: “Mos na nxirr kështu tani. Po thosha më e keqja fare mund ta kaloj edhe me 400 mijë lekë. Se gjithçka është mënyra e menaxhimit të lekëve. Nëse shpenzon aty ku duhet normalisht e kalon dhe me më pak lekë. Shpenzoj për gjëra të rëndësishme për mua.”

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Sport

Kapiteni serb i Laçit: Ja çfarë do bëjmë nëse kampionati nuk nis deri më 1 qershor

Publikuar

-

Nga

Aleksandar Ignjatoviç ndien mall për futbollin. Shëndeti realisht ka rëndësi, e megjithatë mendon se ka ardhur koha që t’u rikthehen fushave. Kapiteni i Laçit në tri ndeshjet e fundit, në një intervistë ekskluzive për “Panorama Sport” rrëfen se karantinën po e kalon në Tiranë dhe se stërvitjen nuk e ka lënë asnjë ditë pas dore, […]

LEXO TE PLOTE

Sport

U largua nga Partizani në janar, flet mesfushori: Këtu ka më shumë dele se njerëz, do rikthehem në Shqipëri

Publikuar

-

Nga

Alesio Hyseni kaloi një periudhë të vështirë te Partizani, teksa në janar vendosi të largohet nga të kuqtë, duke kaluar te skuadra e Klaksvik, në Ishujt Faroe, në formën e huazimit. Në një prononcim të dhënë së fundmi, mesfushori u shpreh se më mirë është ndjerë te Flamurtari, për shkak se aty ka luajtur më […]

LEXO TE PLOTE

Sport

Mblidhet Komiteti Ekzekutiv i FSHF, zbulohet çfarë u diskutua

Publikuar

-

Nga

U zhvillua ditën e sotme mbledhja e radhës e Komitetit Ekzekutiv të Federatës Shqiptare të Futbollit. Mbledhja e sotme, për herë të parë, u zhvillua përmes video-konferencës, në respektim të rregullave të distancimit fizik që kërkohet për shkak të përhapjes së Covid-19 në vendin tonë. Komiteti Ekzekutiv diskutoi në lidhje me situatën e krijuar në […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: