Connect with Us

Publikohen çmimet, ja sa kushtojnë biletat për derbin Tirana-Partizani

Sport

Publikohen çmimet, ja sa kushtojnë biletat për derbin Tirana-Partizani

Publikuar

-

Klubi i Tiranës publikoi çmimet e biletave për derbin e së premtes kundër Partizanit, i cili do të zhvillohet në “Air Albania”.

Për natyrën që paraqet kjo përballje mes dy rivalëve të përjetshëm të futbollit shqiptar, pritet që të premten të ketë një numër të madh tifozësh.

Një biletë në tribunën VIP kushton 5 mijë lekë. Në tribunën ballore, një biletë shkon në 1500 lekë, ndërsa në tribunat pas portave çmimi i një bilete shkon në 500 lekë.

Ky do të ballafaqimi i 156-ë në historinë mes bardhebluve dhe të kuqve. Kjo supersfidë do të luhet në “Air Albania”, ditën e premte, ora 19:00.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Sport

Kapiteni serb i Laçit: Ja çfarë do bëjmë nëse kampionati nuk nis deri më 1 qershor

Publikuar

-

Nga

Aleksandar Ignjatoviç ndien mall për futbollin. Shëndeti realisht ka rëndësi, e megjithatë mendon se ka ardhur koha që t’u rikthehen fushave. Kapiteni i Laçit në tri ndeshjet e fundit, në një intervistë ekskluzive për “Panorama Sport” rrëfen se karantinën po e kalon në Tiranë dhe se stërvitjen nuk e ka lënë asnjë ditë pas dore, […]

LEXO TE PLOTE

Sport

U largua nga Partizani në janar, flet mesfushori: Këtu ka më shumë dele se njerëz, do rikthehem në Shqipëri

Publikuar

-

Nga

Alesio Hyseni kaloi një periudhë të vështirë te Partizani, teksa në janar vendosi të largohet nga të kuqtë, duke kaluar te skuadra e Klaksvik, në Ishujt Faroe, në formën e huazimit. Në një prononcim të dhënë së fundmi, mesfushori u shpreh se më mirë është ndjerë te Flamurtari, për shkak se aty ka luajtur më […]

LEXO TE PLOTE

Sport

Mblidhet Komiteti Ekzekutiv i FSHF, zbulohet çfarë u diskutua

Publikuar

-

Nga

U zhvillua ditën e sotme mbledhja e radhës e Komitetit Ekzekutiv të Federatës Shqiptare të Futbollit. Mbledhja e sotme, për herë të parë, u zhvillua përmes video-konferencës, në respektim të rregullave të distancimit fizik që kërkohet për shkak të përhapjes së Covid-19 në vendin tonë. Komiteti Ekzekutiv diskutoi në lidhje me situatën e krijuar në […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: