Connect with Us

Video/ Barcelona uron Manajn për ditëlindje, shikoni postimin e klubit katalanas

Kombëtare

Video/ Barcelona uron Manajn për ditëlindje, shikoni postimin e klubit katalanas

Publikuar

-

Sot është një ditë speciale për Rei Manaj, pasi futbollisti i Kombëtares feston datëlindjen e 23. Por, nuk mund të ishte një datëlindje si gjithë të tjerat kjo për Rei Manaj.

Sulmuesi tashmë është pjesë e Barcelonës B dhe po përjeton një ëndërr, ndërsa shpeshherë ka marrë pjesë në stërvitje edhe me ekipin e parë të katalanasve përkrah yjeve si Lionel Mesi e të tjerë.

Ndërkohë, që për një ndeshje në kampionat ishte prezent në stolin e “Camp Nou”. Sakaq, për datëlindjen e 23 ka ardhur edhe urimi nga faqja zyrtare në Twitter e Barcelonës B për sulmuesin e saj të afruar në merkaton e janarit nga ekipi i Albasete.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kombëtare

Berisha: Hysaj më i vështiri, si na ndryshoi jetën Koronavirusi

Publikuar

-

Nga

Profili në “Instagram” apo çdo rrjet social është shpesh treguesi kryesor për shumëçka nga jeta e secilit prej nesh. Po të futesh te llogaria e Etrit Berishës në “Instagram”, ka një oktapod. E pikërisht, si një i tillë mbase në fushë shqiptari është jo me dy, por shumë tentakula që i kanë mjaftuar për ta […]

LEXO TE PLOTE

Kombëtare

Barcelona nuk e lejoi Labinot Kabashin të luante për Kosovën

Publikuar

-

Nga

Labinot Kabashi ishte ftuar te Kombëtarja e Kosovës si 16 vjeçar. Ai është pjesë e Barcelonës dhe llogaritet si njëri nga yjet e ardhshëm të klubit katalunas. Albert Bunjaki e kishte ftuar Kabashin, kur ky ishte vetëm 16 vjeçar. Labi kishte shkëlqyer në stërvitjet te Kosova dhe ish-trajneri i Dardanëve dëshironte ta inkuadronte të paktën […]

LEXO TE PLOTE

Kombëtare

Kombëtaren shqiptare e refuzoi, Besnik Hasi: Mund të drejtoj Kosovën

Publikuar

-

Nga

Ish-kapiteni i Kombëtares shqiptare, Besnik Hasi nuk e ka përjashtuar mundësinë që në një ta ardhme ta marrë drejtimin e përfaqësueses së Kosovës. Në një intervistë dhënë emisionit sportiv të KTV “Sporti Total”, ish-trajneri i Anderlehti, Olimpiakosit, Legias, etj, ka vlerësuar lartë ngritjen e Kosovës dhe beson se ka një të ardhme të ndritur. “Me Kosovën […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: