Connect with Us

“Hajde mirupafshim”, Duro bën gjestin e shëmtuar dhe braktis intervistën

Sport

“Hajde mirupafshim”, Duro bën gjestin e shëmtuar dhe braktis intervistën

Publikuar

-

Kukësi ka dështuar në dy ndeshjet e fundit, duke e lënë fitoren në minutat e fundit. Verilindorët ndodhen në një moment disi të vështirë sa i përket psikologjisë së skuadrës. Gjici kërkon gjithmonë të fitojë, por këtë herë nuk duhet të ketë gabime të shumta pasi kërkohet me çdo kusht titulli kampion,

Në një video të publikuar nga “Balkanëeb”, trajneri Shpëtim Duro është pyetur nga një gazetar: “A ndihesh i rrezikuar për postin e trajnerit?”. Për të mos shprehur nervat e tij, trajneri i Kukësit e ka shmangur në tjetër mënyrë situatën: “Hajde mirupafshim”. Kështu është shprehur, teksa e ka lënë prononcimin në gjysmë. /Sport Ekspres/

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Sport

Kapiteni serb i Laçit: Ja çfarë do bëjmë nëse kampionati nuk nis deri më 1 qershor

Publikuar

-

Nga

Aleksandar Ignjatoviç ndien mall për futbollin. Shëndeti realisht ka rëndësi, e megjithatë mendon se ka ardhur koha që t’u rikthehen fushave. Kapiteni i Laçit në tri ndeshjet e fundit, në një intervistë ekskluzive për “Panorama Sport” rrëfen se karantinën po e kalon në Tiranë dhe se stërvitjen nuk e ka lënë asnjë ditë pas dore, […]

LEXO TE PLOTE

Sport

U largua nga Partizani në janar, flet mesfushori: Këtu ka më shumë dele se njerëz, do rikthehem në Shqipëri

Publikuar

-

Nga

Alesio Hyseni kaloi një periudhë të vështirë te Partizani, teksa në janar vendosi të largohet nga të kuqtë, duke kaluar te skuadra e Klaksvik, në Ishujt Faroe, në formën e huazimit. Në një prononcim të dhënë së fundmi, mesfushori u shpreh se më mirë është ndjerë te Flamurtari, për shkak se aty ka luajtur më […]

LEXO TE PLOTE

Sport

Mblidhet Komiteti Ekzekutiv i FSHF, zbulohet çfarë u diskutua

Publikuar

-

Nga

U zhvillua ditën e sotme mbledhja e radhës e Komitetit Ekzekutiv të Federatës Shqiptare të Futbollit. Mbledhja e sotme, për herë të parë, u zhvillua përmes video-konferencës, në respektim të rregullave të distancimit fizik që kërkohet për shkak të përhapjes së Covid-19 në vendin tonë. Komiteti Ekzekutiv diskutoi në lidhje me situatën e krijuar në […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: