Connect with Us

Vendimi i fundit i “Tirona Fanatics”/ Bashkë për leksionin e radhës…

Sport

Vendimi i fundit i “Tirona Fanatics”/ Bashkë për leksionin e radhës…

Publikuar

-

Kjo javë e Superiores e ka të përqendruar vëmendjen te derbi mes Tiranës dhe Partizanit. Edhe pse duhen edhe tre ditë deri në ditën e ndeshjes, sërish përgatitjet dhe thumbimet ndaj rivalëve kanë nisur.

Kështu, nëpërmjet një postimi në faqen e tyre zyrtare në rrjetet sociale, tifogrupimi Tirona Fanatcis ka përcaktuar edhe axhendën para derbit.

Ata ftojnë tifozët të bashkohen në qendër të kryeqytetit në orën 16:00 për t’u nisur më pas drejt stadiumit, Air Albania. “Shkojmë bashkë për fitore e për leksionet e rradhës kundër turpit të Shqipnis!”, ishin fjalët e Fanatics të cilët do të vendosën në Sektorin N pas porte.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Sport

Kapiteni serb i Laçit: Ja çfarë do bëjmë nëse kampionati nuk nis deri më 1 qershor

Publikuar

-

Nga

Aleksandar Ignjatoviç ndien mall për futbollin. Shëndeti realisht ka rëndësi, e megjithatë mendon se ka ardhur koha që t’u rikthehen fushave. Kapiteni i Laçit në tri ndeshjet e fundit, në një intervistë ekskluzive për “Panorama Sport” rrëfen se karantinën po e kalon në Tiranë dhe se stërvitjen nuk e ka lënë asnjë ditë pas dore, […]

LEXO TE PLOTE

Sport

U largua nga Partizani në janar, flet mesfushori: Këtu ka më shumë dele se njerëz, do rikthehem në Shqipëri

Publikuar

-

Nga

Alesio Hyseni kaloi një periudhë të vështirë te Partizani, teksa në janar vendosi të largohet nga të kuqtë, duke kaluar te skuadra e Klaksvik, në Ishujt Faroe, në formën e huazimit. Në një prononcim të dhënë së fundmi, mesfushori u shpreh se më mirë është ndjerë te Flamurtari, për shkak se aty ka luajtur më […]

LEXO TE PLOTE

Sport

Mblidhet Komiteti Ekzekutiv i FSHF, zbulohet çfarë u diskutua

Publikuar

-

Nga

U zhvillua ditën e sotme mbledhja e radhës e Komitetit Ekzekutiv të Federatës Shqiptare të Futbollit. Mbledhja e sotme, për herë të parë, u zhvillua përmes video-konferencës, në respektim të rregullave të distancimit fizik që kërkohet për shkak të përhapjes së Covid-19 në vendin tonë. Komiteti Ekzekutiv diskutoi në lidhje me situatën e krijuar në […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: