Connect with Us

E FUNDIT/ Partizani merr vendimin e papritur për Esat Malën

Sport

E FUNDIT/ Partizani merr vendimin e papritur për Esat Malën

Publikuar

-

Esat Mala ditën e hënë luajti si titullar për Partizanin B, ndaj Tiranës B, në një ndeshje që përfundoi 1-1. Madje mesfushori i të kuqve goditi edhe shtyllën në këtë sfidë.

Nuk ka vonuar shumë dhe Esat Mala, tashmë është bashkuar me ekipin e parë të të kuqve, në prag të derbit tepër të rëndësishëm ndaj Tiranës.

“Panorama Sport” ka siguruar foto nga stërvitja e të kuqve, teksa duket mesfushori që stërvitet me skuadrën e parë nën urdhrat e Sormanit.

mala 3 (1)

Mbetet të shihet tashmë nëse ai do të jetë i grumbulluar dhe për ndeshjen e së premtes.

mala 3 (2)mal;a 111 (1)mala 4 (1)

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Sport

Kapiteni serb i Laçit: Ja çfarë do bëjmë nëse kampionati nuk nis deri më 1 qershor

Publikuar

-

Nga

Aleksandar Ignjatoviç ndien mall për futbollin. Shëndeti realisht ka rëndësi, e megjithatë mendon se ka ardhur koha që t’u rikthehen fushave. Kapiteni i Laçit në tri ndeshjet e fundit, në një intervistë ekskluzive për “Panorama Sport” rrëfen se karantinën po e kalon në Tiranë dhe se stërvitjen nuk e ka lënë asnjë ditë pas dore, […]

LEXO TE PLOTE

Sport

U largua nga Partizani në janar, flet mesfushori: Këtu ka më shumë dele se njerëz, do rikthehem në Shqipëri

Publikuar

-

Nga

Alesio Hyseni kaloi një periudhë të vështirë te Partizani, teksa në janar vendosi të largohet nga të kuqtë, duke kaluar te skuadra e Klaksvik, në Ishujt Faroe, në formën e huazimit. Në një prononcim të dhënë së fundmi, mesfushori u shpreh se më mirë është ndjerë te Flamurtari, për shkak se aty ka luajtur më […]

LEXO TE PLOTE

Sport

Mblidhet Komiteti Ekzekutiv i FSHF, zbulohet çfarë u diskutua

Publikuar

-

Nga

U zhvillua ditën e sotme mbledhja e radhës e Komitetit Ekzekutiv të Federatës Shqiptare të Futbollit. Mbledhja e sotme, për herë të parë, u zhvillua përmes video-konferencës, në respektim të rregullave të distancimit fizik që kërkohet për shkak të përhapjes së Covid-19 në vendin tonë. Komiteti Ekzekutiv diskutoi në lidhje me situatën e krijuar në […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: