Connect with Us

E pamë edhe këtë/ Dy shokë skuadre zihen me njëri-tjetrin në Angli

Sport

E pamë edhe këtë/ Dy shokë skuadre zihen me njëri-tjetrin në Angli

Publikuar

-

Zakonisht ka sherr mes lojtarëve kundërshtarë, por këtë herë në Angli ndodh ndryshe. Dy futbollistë të Cardiff janë kapur mes tyre në fund të ndeshjes me Nottingham Forest, që skuadra uellsiane e humbi me rezultatin e ngushtë 1-0.

Në momentin që arbitri vërshëlleu për përfundimin e takimit, kamerat kanë fokusuar futbollistët Leandro Bacuna dhe Callum Paterson. Ata afrohen tek njëri-tjetri dhe fillimisht përplasen kokë më kokë.

Bacuna e shtyn shokun e skuadrës, si dhe i vendos dorën në fyt. Më pas ndërhyjnë shokët e skuadrës dhe një prej futbollistëve të Nottingham Forest. Lojtarët qetësohen dhe i drejtohen dhomave të zhveshjes.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Sport

Kapiteni serb i Laçit: Ja çfarë do bëjmë nëse kampionati nuk nis deri më 1 qershor

Publikuar

-

Nga

Aleksandar Ignjatoviç ndien mall për futbollin. Shëndeti realisht ka rëndësi, e megjithatë mendon se ka ardhur koha që t’u rikthehen fushave. Kapiteni i Laçit në tri ndeshjet e fundit, në një intervistë ekskluzive për “Panorama Sport” rrëfen se karantinën po e kalon në Tiranë dhe se stërvitjen nuk e ka lënë asnjë ditë pas dore, […]

LEXO TE PLOTE

Sport

U largua nga Partizani në janar, flet mesfushori: Këtu ka më shumë dele se njerëz, do rikthehem në Shqipëri

Publikuar

-

Nga

Alesio Hyseni kaloi një periudhë të vështirë te Partizani, teksa në janar vendosi të largohet nga të kuqtë, duke kaluar te skuadra e Klaksvik, në Ishujt Faroe, në formën e huazimit. Në një prononcim të dhënë së fundmi, mesfushori u shpreh se më mirë është ndjerë te Flamurtari, për shkak se aty ka luajtur më […]

LEXO TE PLOTE

Sport

Mblidhet Komiteti Ekzekutiv i FSHF, zbulohet çfarë u diskutua

Publikuar

-

Nga

U zhvillua ditën e sotme mbledhja e radhës e Komitetit Ekzekutiv të Federatës Shqiptare të Futbollit. Mbledhja e sotme, për herë të parë, u zhvillua përmes video-konferencës, në respektim të rregullave të distancimit fizik që kërkohet për shkak të përhapjes së Covid-19 në vendin tonë. Komiteti Ekzekutiv diskutoi në lidhje me situatën e krijuar në […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: