Connect with Us

Ish-shoku i ekipit zbulon pse 100 milionëshi i Realit është i shëndoshë/ Fajin e kanë… picat

La Liga

Ish-shoku i ekipit zbulon pse 100 milionëshi i Realit është i shëndoshë/ Fajin e kanë… picat

Publikuar

-

Ish-portieri i Chelsea, Marcin Bulka, ka nxjerrë zbuluar yllin e Real Madrid, Eden Hazard. Ky i fundit u largua pas shumë viteve të suksesshme te Blutë e Londrës për t’iu bashkuar Real Madridit këtë verë, por menjëherë u kritikua për gjendjen e tij fizike.

Hazard e ka pranuar edhe vetë se është transferuar te Real Madridi mbipeshë, por po punon shumë që të arrijë formën e tij optimale. Megjithatë, ish-portieri Bulka ka thënë për mediet se Hazard është i varur nga picat dhe hamburgerat.

“Hazard i dashuron picat dhe hamburgerat, e shihja gjithmonë në piceri. Te Chelsea, nuk e kishte problem, por te Real Madrid, po vuan, plus që ka ndikuar dhe dëmtimi i tij. Ai ndoshta e ka tepruar disi së fundmi”, përfundoi Bulka.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

La Liga

Lajm i keq, rikthimi i La Ligës duket i pamundur

Publikuar

-

Nga

Nëse Bundesliga po bëhet gati të kthehet në fushë, e Seria A shpreson që shumë shpejt të ketë dritën e gjelbër, në Spanjë nuk janë edhe aq të sigurt se mund të luajnë këtë sezon. Ministri i Shëndetësisë, Salvador Ijia, ka shpjeguar se nuk mund të shprehet për momentin rreth kësaj teme, pasi futbolli nuk […]

LEXO TE PLOTE

La Liga

Qëndroi vetëm një vit, por ishte i pamëshirshëm për kundërshtarët/ Shijoni 47 golat e fenomenit me fanellën e Barcelonës

Publikuar

-

Nga

Adhuruesit e vjetër të Barcelonës ende vazhdojnë ta kujtojnë me mall brazilianin Ronaldo. Legjenda braziliane qëndroi vetëm një vit në Camp Nou, kur Barcelona e transferoi në vitin 1996 nga PSV Eindhoven për 15 milionë euro. Por në vitin e tij të vetëm në kataluni, Ronaldo shkëlqeu duke treguar se është një nga sulmuesit më […]

LEXO TE PLOTE

La Liga

La Liga pa tifozë deri në vitin 2021

Publikuar

-

Nga

Në pjesën më të madhe të Evropës skuadrat kanë filluar apo po mendojnë të rinisin stërvitjet, për t’u rikthyer në fushë dhe vazhdojnë pjesën e mbetur të sezonit. UEFA ka mbështetur idenë e rikthimit të futbollit, duke u kërkuar federatave që të përfundojnë sezonin të paktën deri në fund të korrikut, dhe muaji gusht të […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: