Connect with Us

“Më ka shkruar një futbollist 80 milionë eurosh”/ Foto: Pornostarja tërbon rrjetin me deklaratën e saj

Sport

“Më ka shkruar një futbollist 80 milionë eurosh”/ Foto: Pornostarja tërbon rrjetin me deklaratën e saj

Publikuar

-

Pornostarja Lana Rhoades ka befasuar fansat e saj. Ajo gjatë një video që e ka publikuar në kanalin e saj në “Youtube” ka zbuluar disa sekrete. Në videon e shfaqur, Lana është me dy miqtë e saj të ngushtë ku ata e pyesin atë për jetën private.

Një nga pyetjet pikante ndaj saj ishte nëse ndonjë futbollist apo dikush nga bota e sportit e ka ngacmuar atë online. “Po kam pasur. Ai më ka shkuar në DM në “Instagram” dhe është një futbollist me famë botërore. Mund t’iu them se ka një kontratë që vlen 80 milionë euro. Gjithashtu ka dhe 43 milionë ndjekës në “Instagram” , zbulon Rhoades.

Përgjigjja e saj i ka befasuar të gjithë dhe shumë shpejt pritet të zbulohet se kush është personi në fjalë. Asnjë detaj tjetër nuk është dhënë më për futbollistin dhe biseda ka vazhduar më tej. Lana Rhoades është shumë aktive në rrjetet sociale, ku vetëm në “Instagram” numëron 7.1 milionë ndjekës.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Sport

Kapiteni serb i Laçit: Ja çfarë do bëjmë nëse kampionati nuk nis deri më 1 qershor

Publikuar

-

Nga

Aleksandar Ignjatoviç ndien mall për futbollin. Shëndeti realisht ka rëndësi, e megjithatë mendon se ka ardhur koha që t’u rikthehen fushave. Kapiteni i Laçit në tri ndeshjet e fundit, në një intervistë ekskluzive për “Panorama Sport” rrëfen se karantinën po e kalon në Tiranë dhe se stërvitjen nuk e ka lënë asnjë ditë pas dore, […]

LEXO TE PLOTE

Sport

U largua nga Partizani në janar, flet mesfushori: Këtu ka më shumë dele se njerëz, do rikthehem në Shqipëri

Publikuar

-

Nga

Alesio Hyseni kaloi një periudhë të vështirë te Partizani, teksa në janar vendosi të largohet nga të kuqtë, duke kaluar te skuadra e Klaksvik, në Ishujt Faroe, në formën e huazimit. Në një prononcim të dhënë së fundmi, mesfushori u shpreh se më mirë është ndjerë te Flamurtari, për shkak se aty ka luajtur më […]

LEXO TE PLOTE

Sport

Mblidhet Komiteti Ekzekutiv i FSHF, zbulohet çfarë u diskutua

Publikuar

-

Nga

U zhvillua ditën e sotme mbledhja e radhës e Komitetit Ekzekutiv të Federatës Shqiptare të Futbollit. Mbledhja e sotme, për herë të parë, u zhvillua përmes video-konferencës, në respektim të rregullave të distancimit fizik që kërkohet për shkak të përhapjes së Covid-19 në vendin tonë. Komiteti Ekzekutiv diskutoi në lidhje me situatën e krijuar në […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: