Connect with Us

“Na sillni Pajtim Strugën”, tifozët e Tiranës injorojnë keq klubin

Sport

“Na sillni Pajtim Strugën”, tifozët e Tiranës injorojnë keq klubin

Publikuar

-

Tirana pret Partizanin të premten, në një ndeshje që nis prej orës 19:00 në “Air Albania Stadium”. Ashtu sikurse në ndeshjet e tjera, klubi bardheblu ka menduar për pak “show” para ndeshjes dhe këtë herë i ftuar special do të jetë këngëtari Majk.

Klubi i Tiranës e ka njoftuar përmes rrjeteve sociale diçka të tillë dhe tifozët e kanë komentuar diçka të tillë, madje me kritika. Njëri prej tifozët shkruan: “Prandaj i boni biletat 15, me pagujt këto tipat. O Rito, maji ato pare e paguaj borxhet, se s’po i bie kujt në mend për Majkun”.

Komentet janë të shumëllojshme: “E bot stadiumin tallava”, shkruan një tjetër. Ka nga ata që duan Pajtim Strugën, ose Artiola Toskën. “po ik mer vlla se nuk e duam hiç këtë rob, na sillni Pajtim Strugën ose Artiola Toskën”, është një prej komenteve.

Ka edhe nga ata që nuk i pëlqejnë gjëra të tillë. “Për çfarë duhet në stadium ky? Mos e bëni bajat sportin”, shkruan një tifoz, ndërsa një tjetër ironizon me faktin që hyrja në stadium do të jetë me karta identiteti. Ai shkruan: “Nuk e di domethënë, nuk di mo ça të them. Po ky me kartë do futet?”.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Sport

Kapiteni serb i Laçit: Ja çfarë do bëjmë nëse kampionati nuk nis deri më 1 qershor

Publikuar

-

Nga

Aleksandar Ignjatoviç ndien mall për futbollin. Shëndeti realisht ka rëndësi, e megjithatë mendon se ka ardhur koha që t’u rikthehen fushave. Kapiteni i Laçit në tri ndeshjet e fundit, në një intervistë ekskluzive për “Panorama Sport” rrëfen se karantinën po e kalon në Tiranë dhe se stërvitjen nuk e ka lënë asnjë ditë pas dore, […]

LEXO TE PLOTE

Sport

U largua nga Partizani në janar, flet mesfushori: Këtu ka më shumë dele se njerëz, do rikthehem në Shqipëri

Publikuar

-

Nga

Alesio Hyseni kaloi një periudhë të vështirë te Partizani, teksa në janar vendosi të largohet nga të kuqtë, duke kaluar te skuadra e Klaksvik, në Ishujt Faroe, në formën e huazimit. Në një prononcim të dhënë së fundmi, mesfushori u shpreh se më mirë është ndjerë te Flamurtari, për shkak se aty ka luajtur më […]

LEXO TE PLOTE

Sport

Mblidhet Komiteti Ekzekutiv i FSHF, zbulohet çfarë u diskutua

Publikuar

-

Nga

U zhvillua ditën e sotme mbledhja e radhës e Komitetit Ekzekutiv të Federatës Shqiptare të Futbollit. Mbledhja e sotme, për herë të parë, u zhvillua përmes video-konferencës, në respektim të rregullave të distancimit fizik që kërkohet për shkak të përhapjes së Covid-19 në vendin tonë. Komiteti Ekzekutiv diskutoi në lidhje me situatën e krijuar në […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: