Connect with Us

Motra e Kobe Bryant i përlot të gjithë me tatuazhin dedikuar vëllait dhe mbesës së ndjerë (foto)

Sport

Motra e Kobe Bryant i përlot të gjithë me tatuazhin dedikuar vëllait dhe mbesës së ndjerë (foto)

Publikuar

-

Motra e Kobe Bryant, Sharia Washington, ka zbuluar tatuazhin e saj të ri që është i gjithi një dedikim për yllin e ndjerë të basketbollit dhe vajzën e tij Gianna.

Babai dhe vajza u vranë në mënyrë tragjike në moshën 41 dhe 13-vjeçare në një aksident fatal me helikopter në 26 janar së bashku me nëntë persona të tjerë.

Sharia tregoi në Instagram tatuazhin e ri për të nderuar kujtimin e vëllait të saj Kobe dhe mbesës Gianna shkruan METRO.
Në foto shohim një gjarpër Mamba të zi (Black Mamba) që mbështjell numrat dy dhe 24, që ishin numrat e fanellave të basketbollit të Gianna-s dhe Kobe-t.

Për këtë tatuazh motra e Kobe-t u frymëzua në modelin e njërës prej bluzave të basketbollistit, e cila kishte një gjarpër që kishte mbështjellë numrat dy dhe katër.

Në janar, Sharia ndau një koleksion fotografish me Kobe-n ndër vite, ku shkruante:

“Në emër të familjes sonë, ne bashkohemi me Vanessa-n, Natalia-n, Bianka-n dhe Capri-n në pikëllimin e humbjes së Kobe-t dhe Gianna-s në një aksident kaq tragjik”.

Në fillim të kësaj jave, u mbajt një memorial publik për Kobe-n dhe Gianna-n në Staples Center në Los Angeles, ku Kobe luajti për Lakers për 17 sezone të karrierës së tij 20-vjeçare në NBA.

Pjesë e publikut ishin të gjithë miq personalë, familjarë dhe adhurues të familjes Bryant.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Sport

Kapiteni serb i Laçit: Ja çfarë do bëjmë nëse kampionati nuk nis deri më 1 qershor

Publikuar

-

Nga

Aleksandar Ignjatoviç ndien mall për futbollin. Shëndeti realisht ka rëndësi, e megjithatë mendon se ka ardhur koha që t’u rikthehen fushave. Kapiteni i Laçit në tri ndeshjet e fundit, në një intervistë ekskluzive për “Panorama Sport” rrëfen se karantinën po e kalon në Tiranë dhe se stërvitjen nuk e ka lënë asnjë ditë pas dore, […]

LEXO TE PLOTE

Sport

U largua nga Partizani në janar, flet mesfushori: Këtu ka më shumë dele se njerëz, do rikthehem në Shqipëri

Publikuar

-

Nga

Alesio Hyseni kaloi një periudhë të vështirë te Partizani, teksa në janar vendosi të largohet nga të kuqtë, duke kaluar te skuadra e Klaksvik, në Ishujt Faroe, në formën e huazimit. Në një prononcim të dhënë së fundmi, mesfushori u shpreh se më mirë është ndjerë te Flamurtari, për shkak se aty ka luajtur më […]

LEXO TE PLOTE

Sport

Mblidhet Komiteti Ekzekutiv i FSHF, zbulohet çfarë u diskutua

Publikuar

-

Nga

U zhvillua ditën e sotme mbledhja e radhës e Komitetit Ekzekutiv të Federatës Shqiptare të Futbollit. Mbledhja e sotme, për herë të parë, u zhvillua përmes video-konferencës, në respektim të rregullave të distancimit fizik që kërkohet për shkak të përhapjes së Covid-19 në vendin tonë. Komiteti Ekzekutiv diskutoi në lidhje me situatën e krijuar në […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: