Connect with Us

Bylis “kopjon” ekipet e kryeqytetit/ Bashkë ia dalim

Super Liga

Bylis “kopjon” ekipet e kryeqytetit/ Bashkë ia dalim

Publikuar

-

Bylisi ende është në kërkim të fitores së parë në kampionat për këtë vit, megjithatë kjo nuk i ka ndaluar ballshiotët të marrin rezultate pozitive teksa kanë ndalur edhe ekipe si Kukësi e Partizani. Ditën e nesërme, mallkastriotët duket se kanë kundërshtarin e duhur për të tentuar tre pikët, teksa presin në shtëpinë e tyre Flamurtarin e shumë problemeve dhe me një këmbë në Kategorinë e Parë.

Klubi ka menduar t’i bëjë edhe një promovim të veçantë sfidës. Dhe, në faqen e tyre zyrtare në rrjetet sociale ka postuar një video me momente të këtij sezoni.

Një video e cila duket të ketë marrë idenë edhe nga videot që Tirana dhe Partizani bënë për të reklamuar ndeshjen derbi. Kështu, Bylisi fton tifozët të mbushin stadiumin dhe të përkrahin skuadrën e cila në fushë do mendojë vetëm për fitoren.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Sport

Kapiteni serb i Laçit: Ja çfarë do bëjmë nëse kampionati nuk nis deri më 1 qershor

Publikuar

-

Nga

Aleksandar Ignjatoviç ndien mall për futbollin. Shëndeti realisht ka rëndësi, e megjithatë mendon se ka ardhur koha që t’u rikthehen fushave. Kapiteni i Laçit në tri ndeshjet e fundit, në një intervistë ekskluzive për “Panorama Sport” rrëfen se karantinën po e kalon në Tiranë dhe se stërvitjen nuk e ka lënë asnjë ditë pas dore, […]

LEXO TE PLOTE

Sport

U largua nga Partizani në janar, flet mesfushori: Këtu ka më shumë dele se njerëz, do rikthehem në Shqipëri

Publikuar

-

Nga

Alesio Hyseni kaloi një periudhë të vështirë te Partizani, teksa në janar vendosi të largohet nga të kuqtë, duke kaluar te skuadra e Klaksvik, në Ishujt Faroe, në formën e huazimit. Në një prononcim të dhënë së fundmi, mesfushori u shpreh se më mirë është ndjerë te Flamurtari, për shkak se aty ka luajtur më […]

LEXO TE PLOTE

Sport

Mblidhet Komiteti Ekzekutiv i FSHF, zbulohet çfarë u diskutua

Publikuar

-

Nga

U zhvillua ditën e sotme mbledhja e radhës e Komitetit Ekzekutiv të Federatës Shqiptare të Futbollit. Mbledhja e sotme, për herë të parë, u zhvillua përmes video-konferencës, në respektim të rregullave të distancimit fizik që kërkohet për shkak të përhapjes së Covid-19 në vendin tonë. Komiteti Ekzekutiv diskutoi në lidhje me situatën e krijuar në […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: