Connect with Us

Edhe pak orë nga ndeshja, ja sa mijë bileta janë shitur deri tani për derbin Tirana-Partizani

Sport

Edhe pak orë nga ndeshja, ja sa mijë bileta janë shitur deri tani për derbin Tirana-Partizani

Publikuar

-

Tirana-Partizani luhet prej orës 19:00 në “Air Albania Stadium”. Duhen edhe rreth tre orë që ky takim të nisë, ndërkohë që biletat janë drejt shitjes. Deri më tani, sikurse bëjnë me dije burime të ABC News, janë shitur 18300 bileta.

Në derbin e kaluar, që u luajt në të njëjtin stadium, u shitën 19031 bileta dhe ky rekord me shumë mundësi do të thyhet sonte. Kërkesa bileta vijon të ketë, ndërkohë që vijon shitja e tyre. Momentalisht në treg janë përafërsisht edhe 2 mijë bileta, pasi një sektor do të jetë bosh.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Sport

Kapiteni serb i Laçit: Ja çfarë do bëjmë nëse kampionati nuk nis deri më 1 qershor

Publikuar

-

Nga

Aleksandar Ignjatoviç ndien mall për futbollin. Shëndeti realisht ka rëndësi, e megjithatë mendon se ka ardhur koha që t’u rikthehen fushave. Kapiteni i Laçit në tri ndeshjet e fundit, në një intervistë ekskluzive për “Panorama Sport” rrëfen se karantinën po e kalon në Tiranë dhe se stërvitjen nuk e ka lënë asnjë ditë pas dore, […]

LEXO TE PLOTE

Sport

U largua nga Partizani në janar, flet mesfushori: Këtu ka më shumë dele se njerëz, do rikthehem në Shqipëri

Publikuar

-

Nga

Alesio Hyseni kaloi një periudhë të vështirë te Partizani, teksa në janar vendosi të largohet nga të kuqtë, duke kaluar te skuadra e Klaksvik, në Ishujt Faroe, në formën e huazimit. Në një prononcim të dhënë së fundmi, mesfushori u shpreh se më mirë është ndjerë te Flamurtari, për shkak se aty ka luajtur më […]

LEXO TE PLOTE

Sport

Mblidhet Komiteti Ekzekutiv i FSHF, zbulohet çfarë u diskutua

Publikuar

-

Nga

U zhvillua ditën e sotme mbledhja e radhës e Komitetit Ekzekutiv të Federatës Shqiptare të Futbollit. Mbledhja e sotme, për herë të parë, u zhvillua përmes video-konferencës, në respektim të rregullave të distancimit fizik që kërkohet për shkak të përhapjes së Covid-19 në vendin tonë. Komiteti Ekzekutiv diskutoi në lidhje me situatën e krijuar në […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: