Connect with Us

Gjici nuk heq dorë nga ultimatumi i tij/ Kukësi duhet të fiojë 3 ndeshje rresht, ndryshe…

Super Liga

Gjici nuk heq dorë nga ultimatumi i tij/ Kukësi duhet të fiojë 3 ndeshje rresht, ndryshe…

Publikuar

-

Safet Gjici u zhgënjye pa fund nga humbja me Tiranën, gjë që reflektoi dhe në daljet e tij publike. Për “Panorama Sport” ai njoftoi edhe “ultimatumin” për ekipin:

Tri fitore radhazi ose do të ketë gjoba të rënda. Gazeta mëson se kreu i klubit nuk ka ndryshuar qëndrim, madje i ka mëshuar edhe një herë kërkesës së tij. Pret me patjetër kthesën, gjë që i është premtuar prej skuadrës. Nuk e ka lënë me kaq, pasi ka mbajtur gjatë gjithë këtyre ditëve në “lupë” ekipin.

Ai ka kërkuar informacione periodike prej drejtueseve të klubit dhe natyrisht është informuar me detaje për çdo situatë. Pritshmëritë e presidentit janë që të rimerret kreu këtë javë. Me një fitore të verilindorëve në Durrës dhe një ndalesë të Tiranës nga Partizani, mund të kthehen në “podium”.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Sport

Kapiteni serb i Laçit: Ja çfarë do bëjmë nëse kampionati nuk nis deri më 1 qershor

Publikuar

-

Nga

Aleksandar Ignjatoviç ndien mall për futbollin. Shëndeti realisht ka rëndësi, e megjithatë mendon se ka ardhur koha që t’u rikthehen fushave. Kapiteni i Laçit në tri ndeshjet e fundit, në një intervistë ekskluzive për “Panorama Sport” rrëfen se karantinën po e kalon në Tiranë dhe se stërvitjen nuk e ka lënë asnjë ditë pas dore, […]

LEXO TE PLOTE

Sport

U largua nga Partizani në janar, flet mesfushori: Këtu ka më shumë dele se njerëz, do rikthehem në Shqipëri

Publikuar

-

Nga

Alesio Hyseni kaloi një periudhë të vështirë te Partizani, teksa në janar vendosi të largohet nga të kuqtë, duke kaluar te skuadra e Klaksvik, në Ishujt Faroe, në formën e huazimit. Në një prononcim të dhënë së fundmi, mesfushori u shpreh se më mirë është ndjerë te Flamurtari, për shkak se aty ka luajtur më […]

LEXO TE PLOTE

Sport

Mblidhet Komiteti Ekzekutiv i FSHF, zbulohet çfarë u diskutua

Publikuar

-

Nga

U zhvillua ditën e sotme mbledhja e radhës e Komitetit Ekzekutiv të Federatës Shqiptare të Futbollit. Mbledhja e sotme, për herë të parë, u zhvillua përmes video-konferencës, në respektim të rregullave të distancimit fizik që kërkohet për shkak të përhapjes së Covid-19 në vendin tonë. Komiteti Ekzekutiv diskutoi në lidhje me situatën e krijuar në […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: