Connect with Us

Lajm i madh për tifozët/ Presidenti i ri i Dinamos merr vendimin fantastik

Sport

Lajm i madh për tifozët/ Presidenti i ri i Dinamos merr vendimin fantastik

Publikuar

-

Dinamo duket se e ka zgjidhur problemin e madh që kishte me administrimin, ndërsa ka kaluar në duart e italianëve. Marko Pontreli po sheh mundësinë për ringritjen e ekipit në nivelet më të larta. Por për të mbërritur deri këtu, kërkohet edhe mbështetja e tifozëve.

Pikërisht për këtë arsye, ka transport falas nga presidenca për ndeshjen e radhës. Dinamo do të luajë në transfertë ndaj Veleçikut, ndërsa klubi shkruan se mbledhja do të bëhet në orën 11:00 në stadiumin Dinamo dhe tifozët nuk do të kenë nevojën që të paguajnë për transportin për t’i ardhur në mbështetje ekipit.

Ndeshja përmbyllëse e fazës së dytë,Veleçiku – DINAMO🗓Të shtunën, 🕑ora 14:00 në 🏟"Reshit Rusi"Duke parë rëndësinë…

Gepostet von FK Dinamo Tirana am Mittwoch, 26. Februar 2020

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Sport

Kapiteni serb i Laçit: Ja çfarë do bëjmë nëse kampionati nuk nis deri më 1 qershor

Publikuar

-

Nga

Aleksandar Ignjatoviç ndien mall për futbollin. Shëndeti realisht ka rëndësi, e megjithatë mendon se ka ardhur koha që t’u rikthehen fushave. Kapiteni i Laçit në tri ndeshjet e fundit, në një intervistë ekskluzive për “Panorama Sport” rrëfen se karantinën po e kalon në Tiranë dhe se stërvitjen nuk e ka lënë asnjë ditë pas dore, […]

LEXO TE PLOTE

Sport

U largua nga Partizani në janar, flet mesfushori: Këtu ka më shumë dele se njerëz, do rikthehem në Shqipëri

Publikuar

-

Nga

Alesio Hyseni kaloi një periudhë të vështirë te Partizani, teksa në janar vendosi të largohet nga të kuqtë, duke kaluar te skuadra e Klaksvik, në Ishujt Faroe, në formën e huazimit. Në një prononcim të dhënë së fundmi, mesfushori u shpreh se më mirë është ndjerë te Flamurtari, për shkak se aty ka luajtur më […]

LEXO TE PLOTE

Sport

Mblidhet Komiteti Ekzekutiv i FSHF, zbulohet çfarë u diskutua

Publikuar

-

Nga

U zhvillua ditën e sotme mbledhja e radhës e Komitetit Ekzekutiv të Federatës Shqiptare të Futbollit. Mbledhja e sotme, për herë të parë, u zhvillua përmes video-konferencës, në respektim të rregullave të distancimit fizik që kërkohet për shkak të përhapjes së Covid-19 në vendin tonë. Komiteti Ekzekutiv diskutoi në lidhje me situatën e krijuar në […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: