Connect with Us

EKSKLUZIVE/ Shkarkimi i Shpëtim Duros, ja cili pritet të jetë trajneri i ri i Kukësit

Sport

EKSKLUZIVE/ Shkarkimi i Shpëtim Duros, ja cili pritet të jetë trajneri i ri i Kukësit

Publikuar

-

Klubi i Kukësit vendosi të shkarkonte trajnerin Shpëtim Duro për rezultate të dobëta, pas barazimit 2-2 ndaj Teutës në sekondat e fundit. Menjëherë pas ndeshjes, verilindorët nëpërmjet një njoftimi në faqen zyrtare, bënë me dije se tekniku kryeqytetas nuk do të drejtojë më skuadrën.

“CNA” mëson ekskluzivisht se presidenti Gjici, pritet t’i besojë stolin trajnerit Skënder Gega, i cili shpalli kampion Partizanin sezonin e shkuar. Burime të besueshme pranë klubit bëjnë me dije për “CNA” se palët janë në bisedime dhe në orët e ardhshme pritet të arrihet dhe akordi total.

Gega shikohet nga drejtuesit verilindor se tekniku i duhur për të shpallur Kukësin kampion. Kujtojmë që blutë janë 4 pikë larg nga vendi i parë që mbahet nga Tirana.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Sport

Kapiteni serb i Laçit: Ja çfarë do bëjmë nëse kampionati nuk nis deri më 1 qershor

Publikuar

-

Nga

Aleksandar Ignjatoviç ndien mall për futbollin. Shëndeti realisht ka rëndësi, e megjithatë mendon se ka ardhur koha që t’u rikthehen fushave. Kapiteni i Laçit në tri ndeshjet e fundit, në një intervistë ekskluzive për “Panorama Sport” rrëfen se karantinën po e kalon në Tiranë dhe se stërvitjen nuk e ka lënë asnjë ditë pas dore, […]

LEXO TE PLOTE

Sport

U largua nga Partizani në janar, flet mesfushori: Këtu ka më shumë dele se njerëz, do rikthehem në Shqipëri

Publikuar

-

Nga

Alesio Hyseni kaloi një periudhë të vështirë te Partizani, teksa në janar vendosi të largohet nga të kuqtë, duke kaluar te skuadra e Klaksvik, në Ishujt Faroe, në formën e huazimit. Në një prononcim të dhënë së fundmi, mesfushori u shpreh se më mirë është ndjerë te Flamurtari, për shkak se aty ka luajtur më […]

LEXO TE PLOTE

Sport

Mblidhet Komiteti Ekzekutiv i FSHF, zbulohet çfarë u diskutua

Publikuar

-

Nga

U zhvillua ditën e sotme mbledhja e radhës e Komitetit Ekzekutiv të Federatës Shqiptare të Futbollit. Mbledhja e sotme, për herë të parë, u zhvillua përmes video-konferencës, në respektim të rregullave të distancimit fizik që kërkohet për shkak të përhapjes së Covid-19 në vendin tonë. Komiteti Ekzekutiv diskutoi në lidhje me situatën e krijuar në […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: