Connect with Us

“Se kam menduar kurrë ta bëj këtë gjë me Ronaldon”/ Modelja habit me deklaratën e saj

Sport

“Se kam menduar kurrë ta bëj këtë gjë me Ronaldon”/ Modelja habit me deklaratën e saj

Publikuar

-

Sara Croce ka befasuar me deklaratën e fundit. Sara Croce zbulon se dikur ka refuzuar Cristiano Ronaldon. Ajo dha këtë deklaratë për sulmuesin e Juventusit, gjatë një interviste për Lorella Boccia në Rivelo.

“Një person i dha numrin tim të telefonit dhe u zemërova shumë. Ai më shkruajti në WhatsApp dhe pas refuzimit tim tha që do të më bllokonte dhe zbllokonte në instagram që unë ta vërtetoja që ishte vërtet ai”, shpjegoi Croce.

“Kështu ishte dhe prandaj kuptova që ishte ai Ronaldo i vërtetë ”, shtoi Sara Croce, e cila thotë se futbollisti u ka shkruar shumë vajzave, qoftë të famshme apo jo.

Ne kemi folur disa herë por vetëm kaq, se kam menduar kurrë të flirtoj me të. Mendoj që të jesh e lidhur me një futbollist është njësoj si të jesh e tradhtuar gjithë kohën”, tha Sara. Ajo nuk e sqaroi kohën se kur futbollisti ka tentuar të njihet me të.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Sport

Kapiteni serb i Laçit: Ja çfarë do bëjmë nëse kampionati nuk nis deri më 1 qershor

Publikuar

-

Nga

Aleksandar Ignjatoviç ndien mall për futbollin. Shëndeti realisht ka rëndësi, e megjithatë mendon se ka ardhur koha që t’u rikthehen fushave. Kapiteni i Laçit në tri ndeshjet e fundit, në një intervistë ekskluzive për “Panorama Sport” rrëfen se karantinën po e kalon në Tiranë dhe se stërvitjen nuk e ka lënë asnjë ditë pas dore, […]

LEXO TE PLOTE

Sport

U largua nga Partizani në janar, flet mesfushori: Këtu ka më shumë dele se njerëz, do rikthehem në Shqipëri

Publikuar

-

Nga

Alesio Hyseni kaloi një periudhë të vështirë te Partizani, teksa në janar vendosi të largohet nga të kuqtë, duke kaluar te skuadra e Klaksvik, në Ishujt Faroe, në formën e huazimit. Në një prononcim të dhënë së fundmi, mesfushori u shpreh se më mirë është ndjerë te Flamurtari, për shkak se aty ka luajtur më […]

LEXO TE PLOTE

Sport

Mblidhet Komiteti Ekzekutiv i FSHF, zbulohet çfarë u diskutua

Publikuar

-

Nga

U zhvillua ditën e sotme mbledhja e radhës e Komitetit Ekzekutiv të Federatës Shqiptare të Futbollit. Mbledhja e sotme, për herë të parë, u zhvillua përmes video-konferencës, në respektim të rregullave të distancimit fizik që kërkohet për shkak të përhapjes së Covid-19 në vendin tonë. Komiteti Ekzekutiv diskutoi në lidhje me situatën e krijuar në […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: