Connect with Us

E fundit: Kukësi ndryshon mendim/ Rikthen një ish si trajner të përkohshëm

Sport

E fundit: Kukësi ndryshon mendim/ Rikthen një ish si trajner të përkohshëm

Publikuar

-

Kukësi bën prapakthhehu për prezantimin e trajnerit. Verilindorët kishin njoftuar se pas shkarkimit të Shpëtim Duros, prezantimi i trajnerit të ri do të ndodhte sot pasdite në orën 16:00. Mirëpo një gjë e tillë nuk do të ndodhë, me kuksianët që kanë rikthyer si trajner të përkohshëm një emër të njohur.

Deri në një njoftim të dytë, ekipi do t’i besohet Rrahman Hallaçit, ish-kapitenit dhe lojtarit të mirënjohur të Kukësit. Klubi që drejtohet nga Safet Gjici duket se nuk është gati për trajnerin e ri, teksa i përfolur për vendin e lënë bosh nga Duro është Skënder Gega.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Sport

Kapiteni serb i Laçit: Ja çfarë do bëjmë nëse kampionati nuk nis deri më 1 qershor

Publikuar

-

Nga

Aleksandar Ignjatoviç ndien mall për futbollin. Shëndeti realisht ka rëndësi, e megjithatë mendon se ka ardhur koha që t’u rikthehen fushave. Kapiteni i Laçit në tri ndeshjet e fundit, në një intervistë ekskluzive për “Panorama Sport” rrëfen se karantinën po e kalon në Tiranë dhe se stërvitjen nuk e ka lënë asnjë ditë pas dore, […]

LEXO TE PLOTE

Sport

U largua nga Partizani në janar, flet mesfushori: Këtu ka më shumë dele se njerëz, do rikthehem në Shqipëri

Publikuar

-

Nga

Alesio Hyseni kaloi një periudhë të vështirë te Partizani, teksa në janar vendosi të largohet nga të kuqtë, duke kaluar te skuadra e Klaksvik, në Ishujt Faroe, në formën e huazimit. Në një prononcim të dhënë së fundmi, mesfushori u shpreh se më mirë është ndjerë te Flamurtari, për shkak se aty ka luajtur më […]

LEXO TE PLOTE

Sport

Mblidhet Komiteti Ekzekutiv i FSHF, zbulohet çfarë u diskutua

Publikuar

-

Nga

U zhvillua ditën e sotme mbledhja e radhës e Komitetit Ekzekutiv të Federatës Shqiptare të Futbollit. Mbledhja e sotme, për herë të parë, u zhvillua përmes video-konferencës, në respektim të rregullave të distancimit fizik që kërkohet për shkak të përhapjes së Covid-19 në vendin tonë. Komiteti Ekzekutiv diskutoi në lidhje me situatën e krijuar në […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: