Connect with Us

I mjaftojnë vetëm 15 minuta, Balaj dhuron spektakël në Austri

Kombëtare

I mjaftojnë vetëm 15 minuta, Balaj dhuron spektakël në Austri

Publikuar

-

Bekim Balaj ka rigjetur golin me ekipin e Sturm Graz në Austri pas një kohe të gjatë pa shënuar. Sulmuesi 29 vjeçar i aktivizuar në minutën e 73 të takimit të sotëm mes Sturm Graz dhe Austria Vienna ka arritur të shënojë golin e barazimit në minutën e 88.

Ky është goli I 6 në kampionatin austriak për Bekim Balajn dhe I pari në kampionat për vitin 2020. Goli I fundit që kishte shënuar Balaj me Sturm Graz në kampionat datonte që nga muaj tetor ndaj St Polten, ndërkohë që gjatë miqësoreve të janarit arriti të shënonte 3 të tillë.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Kombëtare

“Jam një person i ndjeshëm”, Sadiku i befason të gjithë me deklaratën

Publikuar

-

Nga

Duartrokitja nga ballkoni në orën 8 të mbrëmjes për doktorët spanjollë dhe personelin shëndetësor që po luftojnë me koronavirusin është kthyer në diçka të përditshme tashmë. Një nga këta persona që e kryen çdo mbrëmje këtë gjest mirënjohjeje është dhe sulmuesi kuqezi, Armando Sadiku, i cili luan për skuadrën e Malagës në Spanjë. Në një […]

LEXO TE PLOTE

Kombëtare

Berisha bën postimin me Cristiano Ronaldon/ Eros Grezda e ngacmon: Bëhu i fortë, mos qaj

Publikuar

-

Të gjithë tashmë janë izoluar në shtëpitë e tyre, për shkak të Koronavirusit dhe mundohen të gjejnë mënyra të ndryshme për të kaluar kohën. Ky izolim ka bërë që portieri i Kombëtares, Etrit Berisha të rikthehet të shikojë disa nga momentet e tij më të mira këtë sezon. Një moment është edhe ai në ndeshjen […]

LEXO TE PLOTE

Kombëtare

“Kur të vija dita që të dal, do vij të të fus një të puthur”/ Ish-futbollisti i Kombëtares i “shpreh dashurinë” Shakohoxhës

Publikuar

-

Shqipëria vijon të jetë I izoluar totalisht prej virusit COVID-19 dhe nga ditët në vazhdim lëvizja e lirë do të kufizohet edhe më shumë. Gazetari I njohur sportiv, Dritan Shakohoxha ka postuar në rrjetet e tij sociale një foto teksa është duke bërë xhiro me biçiklet. Teksa vendodhjen e ka cilësuar “në ëndërr”, Shakohoxha shprehet […]

LEXO TE PLOTE