Connect with Us

Konfirmohet lajmi i “CNA”, Gega i thotë “po” Kukësit. Ja kur prezantohet

Sport

Konfirmohet lajmi i “CNA”, Gega i thotë “po” Kukësit. Ja kur prezantohet

Publikuar

-

Konfirmohet lajmi i “CNA Sport”, Skënder Gega është trajneri i ri i skuadrës se Kukësit. Tekniku, që nxori kampion Partizanin në edicionin e kaluar ka pranuar ofertën e bërë nga presidenti i klubit verilindor, Safet Gjici dhe sot do të prezantohet si pasardhësi i Shpëtim Duros.

EKSKLUZIVE/ Shkarkimi i Shpëtim Duros, ja cili pritet të jetë trajneri i ri i Kukësit

 

Palët kanë arritur akordin total teksa trajneri i ka thënë “po” verilindorëve.

Klubi bëri të ditur se sot pasdite do të prezantohet trajneri i ri i ekipit, pa publikuar emrin por do te jetë Gega ai, që do të ulet në pankinë dhe do të nisë punën për të kthyer verilindorët në shinat e duhura pas disa rezultateve që kanë lënë për të dëshiruar.

Kjo nuk është hera e parë kur Gega dhe Kukësi kanë qenë në bisedime për pankinën e verilindorëve. Palët ishin shumë pranë akordit në verën e vitit 2017, por trajneri në fund vendosi të refuzonte ofertën e bërë asokohe nga presidenti Safet Gjici.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Sport

Kapiteni serb i Laçit: Ja çfarë do bëjmë nëse kampionati nuk nis deri më 1 qershor

Publikuar

-

Nga

Aleksandar Ignjatoviç ndien mall për futbollin. Shëndeti realisht ka rëndësi, e megjithatë mendon se ka ardhur koha që t’u rikthehen fushave. Kapiteni i Laçit në tri ndeshjet e fundit, në një intervistë ekskluzive për “Panorama Sport” rrëfen se karantinën po e kalon në Tiranë dhe se stërvitjen nuk e ka lënë asnjë ditë pas dore, […]

LEXO TE PLOTE

Sport

U largua nga Partizani në janar, flet mesfushori: Këtu ka më shumë dele se njerëz, do rikthehem në Shqipëri

Publikuar

-

Nga

Alesio Hyseni kaloi një periudhë të vështirë te Partizani, teksa në janar vendosi të largohet nga të kuqtë, duke kaluar te skuadra e Klaksvik, në Ishujt Faroe, në formën e huazimit. Në një prononcim të dhënë së fundmi, mesfushori u shpreh se më mirë është ndjerë te Flamurtari, për shkak se aty ka luajtur më […]

LEXO TE PLOTE

Sport

Mblidhet Komiteti Ekzekutiv i FSHF, zbulohet çfarë u diskutua

Publikuar

-

Nga

U zhvillua ditën e sotme mbledhja e radhës e Komitetit Ekzekutiv të Federatës Shqiptare të Futbollit. Mbledhja e sotme, për herë të parë, u zhvillua përmes video-konferencës, në respektim të rregullave të distancimit fizik që kërkohet për shkak të përhapjes së Covid-19 në vendin tonë. Komiteti Ekzekutiv diskutoi në lidhje me situatën e krijuar në […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: