Connect with Us

Video: Ronaldo dhe Dybala kapen mat, shokët e ekipit tërbohen nga kjo bisedë

Seria A

Video: Ronaldo dhe Dybala kapen mat, shokët e ekipit tërbohen nga kjo bisedë

Publikuar

-

Cristiano Ronaldo dhe Paolo Dybala kanë qenë të pakënaqur në ndeshjen e Champions League, që Juventusi e humbi me rezultatin 1-0 kundër skuadrës së Lyon. Ata ankohen se mesfushorët nuk po i ndihmonin ata dhe e gjitha kjo është filmuar.

RMC Sport ka filmuar gjithçka, ndërkohë që CR7 dhe argjentinasi flasin spanjisht, me idenë që nuk do të kuptoheshin. E gjithë kjo situatë ka ndodhur kur skuadrat priteshin të zbritnin në fushë për fillimin e pjesës së dytë.

Ronaldo, i drejtohet shokut të skuadrës me këto fjalë: “Mesfushorët nuk po na mbështesin”. Sulmuesi tjetër, Dybala, bie dakord me të dhe e përforcon: “Askush nuk e merr topin”. Portugezi nuk ndalet me kaq: “Po, edhe në topat e dytë nuk po bëjnë asgjë”. Kjo bisedë me siguri nuk do të pritet mirë nga pjesa tjetër e skuadrës.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Seria A

“Po më lajmërojnë çdo ditë për miqtë e mi të vdekur”, rrëfimi rrënqethës i ndihmësit të Rejës

Publikuar

-

Nga

Zv/trajneri i Shqipërisë Serxho Porrini rrëfen se shumë miq të tij po humbasin jetën për shkak të koronavirusit në Itali. Ish-futbollisti i Juventusit, i cili ka humbur në këtë katastrofë natyrore edhe njërin prej kushërinjve të tij, këmbëngul që ky sezon të shtyhet për vitin e ardhshëm duke e konsideruar si “të sforcuar dhe të […]

LEXO TE PLOTE

Seria A

Shoku i Elseid Hysajt bën gjestin e madh/ Restoranti i tij vihet në sherbim të mjekëve

Publikuar

-

Solidarizimi në këto ditë të vështira vazhdon. Arkadiusz Milik dhe e fejuara Jessica, kanë vendosur të shfrytëzojnë restorantin e tyre Food&Ball që kanë në vendlindje. Ai është mbyllur këto kohë, por sulmuesi i Napolit ka vendosur ta shfrytëzojë për trupat mjekësore të Katoëice në Poloni. Iniciativa ka qenë e Jessicas, e cila ka hedhur idenë […]

LEXO TE PLOTE

Kombëtare

Berisha bën postimin me Cristiano Ronaldon/ Eros Grezda e ngacmon: Bëhu i fortë, mos qaj

Publikuar

-

Të gjithë tashmë janë izoluar në shtëpitë e tyre, për shkak të Koronavirusit dhe mundohen të gjejnë mënyra të ndryshme për të kaluar kohën. Ky izolim ka bërë që portieri i Kombëtares, Etrit Berisha të rikthehet të shikojë disa nga momentet e tij më të mira këtë sezon. Një moment është edhe ai në ndeshjen […]

LEXO TE PLOTE