Connect with Us

Albi Doka flet pa doreza/ Këtë sezon do titullin kampion dhe…

Sport

Albi Doka flet pa doreza/ Këtë sezon do titullin kampion dhe…

Publikuar

-

Albi Doka ka folur për të ardhmen e tij te Tirana. Mbrojtësi i bardhebluve tregoi se ende nuk ka rinovuar dhe po pret fundin e këtij sezoni për të vendosur.

Ai deklaroi në panelin e emisionit “Rubrika Sportive” se është i përqëndruar maksimalisht në arritjen e objektivit, titullin kampion, e në fund të edicionit do të ulet me drejtuesit për të biseduar. Gjithashtu s’përjashtoi mundësinë për të shqyrtuar ndonjë ofertë nga jashta vendit.

“Unë kam kontratë me Tiranën dhe jam i përqëndruar maksimalisht për të arritur objektivat. Shpresoj të fitojmë titullin kampion dhe më pas do të shohim se çdo të bëjmë. Do të ulem me drejtuesit për të biseduar. Dëshira ime është të fitoj titullin me bardheblutë”, përfundoi Albi Doka duke treguar se çfarë ndodh me rinovimin e tij.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Sport

Kapiteni serb i Laçit: Ja çfarë do bëjmë nëse kampionati nuk nis deri më 1 qershor

Publikuar

-

Nga

Aleksandar Ignjatoviç ndien mall për futbollin. Shëndeti realisht ka rëndësi, e megjithatë mendon se ka ardhur koha që t’u rikthehen fushave. Kapiteni i Laçit në tri ndeshjet e fundit, në një intervistë ekskluzive për “Panorama Sport” rrëfen se karantinën po e kalon në Tiranë dhe se stërvitjen nuk e ka lënë asnjë ditë pas dore, […]

LEXO TE PLOTE

Sport

U largua nga Partizani në janar, flet mesfushori: Këtu ka më shumë dele se njerëz, do rikthehem në Shqipëri

Publikuar

-

Nga

Alesio Hyseni kaloi një periudhë të vështirë te Partizani, teksa në janar vendosi të largohet nga të kuqtë, duke kaluar te skuadra e Klaksvik, në Ishujt Faroe, në formën e huazimit. Në një prononcim të dhënë së fundmi, mesfushori u shpreh se më mirë është ndjerë te Flamurtari, për shkak se aty ka luajtur më […]

LEXO TE PLOTE

Sport

Mblidhet Komiteti Ekzekutiv i FSHF, zbulohet çfarë u diskutua

Publikuar

-

Nga

U zhvillua ditën e sotme mbledhja e radhës e Komitetit Ekzekutiv të Federatës Shqiptare të Futbollit. Mbledhja e sotme, për herë të parë, u zhvillua përmes video-konferencës, në respektim të rregullave të distancimit fizik që kërkohet për shkak të përhapjes së Covid-19 në vendin tonë. Komiteti Ekzekutiv diskutoi në lidhje me situatën e krijuar në […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: