Connect with Us

Dëmtimi horror ndaj Teutës, shikoni gjendjen e kapitenit Musolli

Sport

Dëmtimi horror ndaj Teutës, shikoni gjendjen e kapitenit Musolli

Publikuar

-

Të gjithë kanë qenë të pranishëm në këtë seancë të parë stërvitore nën drejtimin e trajnerit të ri që nis eksperiencën e dytë në Superiore pas asaj të një viti më parë me Skënderbeun. Nga drejtori sportiv i Kukësit, Nderim Nexhipi, deri te Besar Musolli, që pësoi një dëmtim të rëndë në Durrës.

Nuk dihet nëse Musolli do të jetë apo jo gati për ndeshjen me shkodranët në mesjavë, duke qenë se sot nuk ka kryer stërvitje me pjesën tjetër të skuadrës…

Kapiteni i Kukësit në minutën e 59-të u përplas me sulmusin Lorenco Vila dhe përfundoi menjëherë në spital. Kukësi njoftoi pas ndeshjes se gjendja e lojtarit është e mirë pas daljes nga spitali, por goditja ka qenë mjaft e rëndë. Në foton e mëposhtme duke se goditja e rëndë mbi sy ka qenë mjaft e fortë.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Sport

Kapiteni serb i Laçit: Ja çfarë do bëjmë nëse kampionati nuk nis deri më 1 qershor

Publikuar

-

Nga

Aleksandar Ignjatoviç ndien mall për futbollin. Shëndeti realisht ka rëndësi, e megjithatë mendon se ka ardhur koha që t’u rikthehen fushave. Kapiteni i Laçit në tri ndeshjet e fundit, në një intervistë ekskluzive për “Panorama Sport” rrëfen se karantinën po e kalon në Tiranë dhe se stërvitjen nuk e ka lënë asnjë ditë pas dore, […]

LEXO TE PLOTE

Sport

U largua nga Partizani në janar, flet mesfushori: Këtu ka më shumë dele se njerëz, do rikthehem në Shqipëri

Publikuar

-

Nga

Alesio Hyseni kaloi një periudhë të vështirë te Partizani, teksa në janar vendosi të largohet nga të kuqtë, duke kaluar te skuadra e Klaksvik, në Ishujt Faroe, në formën e huazimit. Në një prononcim të dhënë së fundmi, mesfushori u shpreh se më mirë është ndjerë te Flamurtari, për shkak se aty ka luajtur më […]

LEXO TE PLOTE

Sport

Mblidhet Komiteti Ekzekutiv i FSHF, zbulohet çfarë u diskutua

Publikuar

-

Nga

U zhvillua ditën e sotme mbledhja e radhës e Komitetit Ekzekutiv të Federatës Shqiptare të Futbollit. Mbledhja e sotme, për herë të parë, u zhvillua përmes video-konferencës, në respektim të rregullave të distancimit fizik që kërkohet për shkak të përhapjes së Covid-19 në vendin tonë. Komiteti Ekzekutiv diskutoi në lidhje me situatën e krijuar në […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: