Connect with Us

Ndeshja ndaj Teutës, Partizani bën njoftimin e rëndësishëm

Sport

Ndeshja ndaj Teutës, Partizani bën njoftimin e rëndësishëm

Publikuar

-

Kategoria Superiore nuk njeh pushim dhe të mërkurën zhvillohet java e 25-të. Partizani pret Teutën dhe do të bëjë gjithçka për të lënë pas krahëve humbjen e thellë në derbi. Drejtuesit kanë vendosur të ndryshojnë stadium dhe sfida (nis në orën 17:00) ndaj skuadrës së Martinit do të zhvillohet në “Selman Stërmasi”. “Demat” kanë publikuar çmimet e biletave me anë të një postimi në rrjetet sociale.

“Biletat në Tribunat: A1, A2, B1, B2 do të kushtojnë 1 000 Lek (të reja)
Biletat në Tribunat: C1,C2,D1,E,F,G1,G2, H1,H2 do të kushtojnë 300 Lek (të reja)
Tifozeria mike do të ketë në dispozicion sektorët e Tribunave: H1, H2.

Biletat do të mund ti siguroni duke filluar nga dita e martë ora 10:00 deri 19:00 pranë pikave të shitjes
Biletaria pranë stadiumit “Selman Stërmasi”.
Biletaria te 9-katëshet ngjitur me dyqanin “Neptun”
Dyqani “Joma” Sponsori Teknik i skuadrës, pranë Godinës “ETC” te Rruga e Elbasanit“, lexohet në deklaratën e Partizanit.

➡️INFORMACION PËR ÇMIMET E BILETAVE ⚽FK PARTIZANI🆚KF TEUTA 🗓️E MËRKURË 4 MARS 🕓17:00✍️Ju njoftojmë se për këtë takim…

Gepostet von FK Partizani Albania am Montag, 2. März 2020

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Sport

Kapiteni serb i Laçit: Ja çfarë do bëjmë nëse kampionati nuk nis deri më 1 qershor

Publikuar

-

Nga

Aleksandar Ignjatoviç ndien mall për futbollin. Shëndeti realisht ka rëndësi, e megjithatë mendon se ka ardhur koha që t’u rikthehen fushave. Kapiteni i Laçit në tri ndeshjet e fundit, në një intervistë ekskluzive për “Panorama Sport” rrëfen se karantinën po e kalon në Tiranë dhe se stërvitjen nuk e ka lënë asnjë ditë pas dore, […]

LEXO TE PLOTE

Sport

U largua nga Partizani në janar, flet mesfushori: Këtu ka më shumë dele se njerëz, do rikthehem në Shqipëri

Publikuar

-

Nga

Alesio Hyseni kaloi një periudhë të vështirë te Partizani, teksa në janar vendosi të largohet nga të kuqtë, duke kaluar te skuadra e Klaksvik, në Ishujt Faroe, në formën e huazimit. Në një prononcim të dhënë së fundmi, mesfushori u shpreh se më mirë është ndjerë te Flamurtari, për shkak se aty ka luajtur më […]

LEXO TE PLOTE

Sport

Mblidhet Komiteti Ekzekutiv i FSHF, zbulohet çfarë u diskutua

Publikuar

-

Nga

U zhvillua ditën e sotme mbledhja e radhës e Komitetit Ekzekutiv të Federatës Shqiptare të Futbollit. Mbledhja e sotme, për herë të parë, u zhvillua përmes video-konferencës, në respektim të rregullave të distancimit fizik që kërkohet për shkak të përhapjes së Covid-19 në vendin tonë. Komiteti Ekzekutiv diskutoi në lidhje me situatën e krijuar në […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: