Connect with Us

Tifozat kuksianë kanë 10 këshilla për Shehin/ Ke në dorë një Ferrari… mos e trajto si dum dum, jepi gaz

Sport

Tifozat kuksianë kanë 10 këshilla për Shehin/ Ke në dorë një Ferrari… mos e trajto si dum dum, jepi gaz

Publikuar

-

Orges Shehi është trajneri i ri i Kukësit, ndërsa u prezantua gjatë ditës së sotme. Mision i vështirë në drejtimin e verilindorëve, pasi dihet tashmë që skuadra kërkon vetëm titullin kampion dhe në rast të një dështimi, atëherë do të vijë shkarkimi.

Ndërkohë një artikull me 10 këshilla tërësisht origjinale vijnë nga “Tifozat kuksian”. Në disa raste edhe satirike, por që nga ana tjetër “i hapin sytë” Shehit për ambientin që e pret, njëkohësisht duke treguar edhe mënyrën sesi të fitojë zemrën e tifozëve të Kukësit. Pika e dobët është Kristal Abazaj, ndërsa trajneri i theksohet se duhet të dijë që ka një “Ferrari” në dizpozicion dhe nuk duhet ta trajtojë si një “dum-dum”.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Sport

Kapiteni serb i Laçit: Ja çfarë do bëjmë nëse kampionati nuk nis deri më 1 qershor

Publikuar

-

Nga

Aleksandar Ignjatoviç ndien mall për futbollin. Shëndeti realisht ka rëndësi, e megjithatë mendon se ka ardhur koha që t’u rikthehen fushave. Kapiteni i Laçit në tri ndeshjet e fundit, në një intervistë ekskluzive për “Panorama Sport” rrëfen se karantinën po e kalon në Tiranë dhe se stërvitjen nuk e ka lënë asnjë ditë pas dore, […]

LEXO TE PLOTE

Sport

U largua nga Partizani në janar, flet mesfushori: Këtu ka më shumë dele se njerëz, do rikthehem në Shqipëri

Publikuar

-

Nga

Alesio Hyseni kaloi një periudhë të vështirë te Partizani, teksa në janar vendosi të largohet nga të kuqtë, duke kaluar te skuadra e Klaksvik, në Ishujt Faroe, në formën e huazimit. Në një prononcim të dhënë së fundmi, mesfushori u shpreh se më mirë është ndjerë te Flamurtari, për shkak se aty ka luajtur më […]

LEXO TE PLOTE

Sport

Mblidhet Komiteti Ekzekutiv i FSHF, zbulohet çfarë u diskutua

Publikuar

-

Nga

U zhvillua ditën e sotme mbledhja e radhës e Komitetit Ekzekutiv të Federatës Shqiptare të Futbollit. Mbledhja e sotme, për herë të parë, u zhvillua përmes video-konferencës, në respektim të rregullave të distancimit fizik që kërkohet për shkak të përhapjes së Covid-19 në vendin tonë. Komiteti Ekzekutiv diskutoi në lidhje me situatën e krijuar në […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: