Connect with Us

“Kush vjen me mua në Santorini”/ Ish e dashura e sulmuesit të Interit sfidon Koronavirusin

Sport

“Kush vjen me mua në Santorini”/ Ish e dashura e sulmuesit të Interit sfidon Koronavirusin

Publikuar

-

Teksa Italia po përjeton një moment paniku, për shkak të Koronavirusit, Benedeta Maca, ish e dashura e sulmuesit Daniel Osvaldo, i cili është aktivizuar me Interin, Juventusin, Romën, etj, është rikthyer në vëmendje të mediave rozë, ku nëpërmjet një postimi në “Instagram” është përpjekur të vrasë këtë situatë paniku, duke postuar një foto hot.

Në fund modelja pyet se kush dëshiron të shkojë me atë në Santorini për pushime.

POSTIMI I BENEDETËS DITËN E DJESHME:

“Përshëndetje miq!

Sot është e diel dhe megjithëse moti nuk është më i miri, edhe nëse jemi të bombarduar nga lajmet që na vrasin në mendime, nuk duhet të harrojmë kurrë që dielli është gjithmonë aty. Gjithmonë është aty gati për të na ngrohur. Pra, le ta marrim këtë 1 mars dhe ta mbushim me diell. Pranvera po kthehet. E qeshura, aroma e dritës së diellit, deti, akulloret. Fuqia e mendimeve krijon realitetin. Unë jam gati! Kush po vjen me Santorini me mua?

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Sport

Kapiteni serb i Laçit: Ja çfarë do bëjmë nëse kampionati nuk nis deri më 1 qershor

Publikuar

-

Nga

Aleksandar Ignjatoviç ndien mall për futbollin. Shëndeti realisht ka rëndësi, e megjithatë mendon se ka ardhur koha që t’u rikthehen fushave. Kapiteni i Laçit në tri ndeshjet e fundit, në një intervistë ekskluzive për “Panorama Sport” rrëfen se karantinën po e kalon në Tiranë dhe se stërvitjen nuk e ka lënë asnjë ditë pas dore, […]

LEXO TE PLOTE

Sport

U largua nga Partizani në janar, flet mesfushori: Këtu ka më shumë dele se njerëz, do rikthehem në Shqipëri

Publikuar

-

Nga

Alesio Hyseni kaloi një periudhë të vështirë te Partizani, teksa në janar vendosi të largohet nga të kuqtë, duke kaluar te skuadra e Klaksvik, në Ishujt Faroe, në formën e huazimit. Në një prononcim të dhënë së fundmi, mesfushori u shpreh se më mirë është ndjerë te Flamurtari, për shkak se aty ka luajtur më […]

LEXO TE PLOTE

Sport

Mblidhet Komiteti Ekzekutiv i FSHF, zbulohet çfarë u diskutua

Publikuar

-

Nga

U zhvillua ditën e sotme mbledhja e radhës e Komitetit Ekzekutiv të Federatës Shqiptare të Futbollit. Mbledhja e sotme, për herë të parë, u zhvillua përmes video-konferencës, në respektim të rregullave të distancimit fizik që kërkohet për shkak të përhapjes së Covid-19 në vendin tonë. Komiteti Ekzekutiv diskutoi në lidhje me situatën e krijuar në […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: