Connect with Us

Barcelona do Lautaro Martinez, Interi i kërkon yllin e mesfushës dhe miliona euro

Seria A

Barcelona do Lautaro Martinez, Interi i kërkon yllin e mesfushës dhe miliona euro

Publikuar

-

LLautaro Martinez është një nga lojtarët më të mirë te Interi këtë sezon, teksa po shkëlqen nën urdhrat e trajnerit Antonio Conte.

Prej kohësh në gjurmët e futbollistit është vënë Barcelona, me drejtuesit katalanas që dëshirojnë ta vënë në krahë të Leo Messit.

Megjithatë është shumë e vështirë që zikaltëri të heqin dorë nga sulmuesi, por do të pranonin nëse Barça fut në marrëveshje edhe shërbimet e mesfushorit Arthur.

Braziliani pëlqehet shumë nga  drejtuesit e Interit, të cilët do të pranonin të hiqnin dorë nga Lautaro nëse në drejtim të tyre vjen Arthur, plus një shumë parash.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Seria A

E do dhe Barcelona, Igli Tare blindon “mbretin e asisteve”

Publikuar

-

Nga

 Pas marrëveshjes me Thomas Strakoshën për ta mbajtur bardhekaltër deri në vitin 2025, Igli Tare ka ndjekur të njëjtën strategji edhe me Luiz Alberton. Ky i fundit ka bërë mirë vitet e fundit te Lazio, ndërsa këtë sezon ka shkëlqyer në fushë, duke tërhehur edhe vëmendjen e klubeve të mëdha si Barcelona. Por Tare nuk […]

LEXO TE PLOTE

Seria A

Memushaj përgatitet për rikthimin në fushë: Besoj se do jemi të mbrojtur

Publikuar

-

Nga

Në Itali janë duke menduar për rifillimit e futbollit duke qenë se klubet kanë marrë lejen për të ristartuar stërvitjet më datë 4 maj, ndërsa fundi i majit apo fillimi i qershorit mund t’i gjejë në fushë. Sakaq, në pritje është Serie B, aty ku me Peskarën aktivizohet Ledian Memushaj. Vlonjati i mesfushës shprehet se […]

LEXO TE PLOTE

Seria A

Juventusi bën pazar te Barcelona, do yllin e ekipit

Publikuar

-

Nga

Juventusi interesohet për futbollistin e Barcelonës Serxhi Roberto. Disa media italiane raportojnë se bardhezinjtë kanë piketuar lojtarin katalanas si njërin kandidatëve të mundshëm që mund të operojnë shumë mirë në krahun e djathtë të mbrojtjes, aty ku “Zonja e Vjetër” synon të investojë për të ardhmen. Sipas “Marca”-s, lojtari dhe menaxheri i tij nuk janë […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: