Connect with Us

Shpërndanë foto nga aksidenti i Kobe Bryant, 8 policë e pësojnë keq

Të tjera

Shpërndanë foto nga aksidenti i Kobe Bryant, 8 policë e pësojnë keq

Publikuar

-

Tetë policë të Los Anxhelosit kanë përfunduar nën hetim për shkak se kanë bërë publike disa foto makabre, të shkrepura nga skena e aksidentit me helikopter, ku humbi jetën Kobe Bryant së bashku me vajzën e tij 13-vjeçare Xhana dhe shtatë persona të tjerë.

Sherifi Aleks Vilanueva ka urdhëruar menjëherë fshirjen e këtyre fotove. “Ky ishte prioriteti im, të sigurohem që ato foto të mos ekzistojnë më. Tani kemi identifikuar agjentët që e kanë këtë veprim. Ata kanë ardhur vetë, ku kanë pranuar se i kishin këto imazhe dhe i kanë fshirë”, ka deklaruar Vilanueva, i cili më pas shtoi: “U kemi komunikuar menjëherë që sjellja e tyre ishte e pajustifikueshme”, tregon sherifi, i cili më pas sqaron se agjentët do të hetohen për veprimin e bërë.

Mësohet se Vanesa Brajant, e veja e ish-yllit të NBA, është shokuar kur ka mësuar për shpërndarjen e paautorizuar të fotove nga skena e aksidentit. Ndërsa sherifi Vilanueva ka deklaruar se u ka kërkuar ndjesë familjeve të viktimave për këtë situatë.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Sport

“Maradona njeriu më i keq që kam takuar”, gjyqtari bën rrëfimin e papritur

Publikuar

-

Nga

Diego Armando Maradona njihet si një nga lojtarët më kontrovers dhe më të talentuar që njeh historia e futbollit. Argjentinasi pati suksese të mëdha me Argjentinën, por ka qenë i vështirë në komunikim me gjyqtarët. Gjyqtari nga Uruguai, Edgardo Kodesal ka folur rreth aventurës që ai pati me Maradonën, duke mos kursyer kritikat për ikonën […]

LEXO TE PLOTE

Sport

Kërcim sensual, moderatorja e njohur sportive duket në superformë (VIDEO)

Publikuar

-

Nga

Daljana Sejdia, gazetarja bukuroshe e programit sportiv “Sport News Plus” në televizionin më të madh informativ “News 24”, përveç stilit dhe klasit që shfaq në studio, shkëlqen edhe jashtë saj. Ajo është gjithashtu shumë aktive në rrjetet sociale, ku ndonëse nuk e ekzagjeron asnjëherë me zhveshjen, mbetet shumë e dashur për fansat. Moderatorja bukuroshe, ka […]

LEXO TE PLOTE

Sport

Ndeshja historike, kur Messi dhe Maradona luajtën bashkë te i njëjti ekip

Publikuar

-

Nga

Dy legjendat argjentinas, Lionel Mesi dhe Diego Maradona shpesh krahasohen me njëri-tjetrin për spektaklin dhe gjërat e mrekullueshme që kanë bërë në fushën e blertë. Të dy patën rastin të luajnë në të njëjtin ekip në vitin 2005, përkatësisht në me 23 dhjetor. Në stadiumin ‘Ciudad de La Plata’, u zhvillua një ndeshje midis yjeve […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: