Connect with Us

U shtrua me urgjencë në spital, pas goditjes në tru/ Ronaldo tregon gjendjen shëndetësore të nënës së tij

Sport

U shtrua me urgjencë në spital, pas goditjes në tru/ Ronaldo tregon gjendjen shëndetësore të nënës së tij

Publikuar

-

Mamaja e Cristiano Ronaldos është mirë. Këtë gjë e ka konfirmuar edhe vetë ylli portugez, duke thënë: “Faleminderit të gjithë atyre që më kanë dërguar mesazhe mbështetjeje për nënën time. Për momentin, kushtet e saj shëndetësore janë të qëndrueshme, ajo po mjekohet në spital. Familja ime dhe unë duam të falënderojmë të gjithë ekipin e mjekëve, që po e ndjekin atë, dhe me mirësi kërkojmë që të na lejohet pak privatësi tani”, tha Cristiano Ronaldo.

Dolores Aveiro pësoi një goditje në tru dje në mëngjes dhe u shtrua menjëherë në spital. Pas shumë orësh nën kujdesin intensiv të mjekëve, e ëma e portugezit duket se është stabilizuar, por vazhdon të mbetet në spital. Cristiano Ronaldo për momentin është në Portugali, së bashku me të gjithë familjarët e tij.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Sport

Kapiteni serb i Laçit: Ja çfarë do bëjmë nëse kampionati nuk nis deri më 1 qershor

Publikuar

-

Nga

Aleksandar Ignjatoviç ndien mall për futbollin. Shëndeti realisht ka rëndësi, e megjithatë mendon se ka ardhur koha që t’u rikthehen fushave. Kapiteni i Laçit në tri ndeshjet e fundit, në një intervistë ekskluzive për “Panorama Sport” rrëfen se karantinën po e kalon në Tiranë dhe se stërvitjen nuk e ka lënë asnjë ditë pas dore, […]

LEXO TE PLOTE

Sport

U largua nga Partizani në janar, flet mesfushori: Këtu ka më shumë dele se njerëz, do rikthehem në Shqipëri

Publikuar

-

Nga

Alesio Hyseni kaloi një periudhë të vështirë te Partizani, teksa në janar vendosi të largohet nga të kuqtë, duke kaluar te skuadra e Klaksvik, në Ishujt Faroe, në formën e huazimit. Në një prononcim të dhënë së fundmi, mesfushori u shpreh se më mirë është ndjerë te Flamurtari, për shkak se aty ka luajtur më […]

LEXO TE PLOTE

Sport

Mblidhet Komiteti Ekzekutiv i FSHF, zbulohet çfarë u diskutua

Publikuar

-

Nga

U zhvillua ditën e sotme mbledhja e radhës e Komitetit Ekzekutiv të Federatës Shqiptare të Futbollit. Mbledhja e sotme, për herë të parë, u zhvillua përmes video-konferencës, në respektim të rregullave të distancimit fizik që kërkohet për shkak të përhapjes së Covid-19 në vendin tonë. Komiteti Ekzekutiv diskutoi në lidhje me situatën e krijuar në […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: