Connect with Us

Incidenti, ja çfarë i ndodhi Kobinasë në stadiumin e Flamurtarit

Sport

Incidenti, ja çfarë i ndodhi Kobinasë në stadiumin e Flamurtarit

Publikuar

-

Sfida mes Flamurtarit dhe Tiranës, e cila u luajt dje në Vlorë dhe u fitua nga bardheblutë me rezultatin 0-2 pati disa momente pikante, të cilat nuk u fiksuan nga kamera. Një episod në dukje i frikshëm u kalua me humor pas përfundimit të takimit. Dhe protagonist ishte futbollisti i Tiranës Uinful Kobinah.

Në momentin që doli nga dhomat e zhveshjes për të dalë në korridorin e stadiumit e më tej për në pjesën e jashtme, ai përplas kokën me derën prej xhami që nuk shikon. Duket se dhembja ka qenë e madhe, pasi menjëherë pas kësaj ka vrapuar për të dalë në fushë për të marrë veten, pasi u pa i trullosur.

Më pas del në korridor duke mbajtur kokën me dorë. Këtë moment e ndan edhe me disa pjesëtarë të stafit të Tiranës aty pranë, teksa e kalon edhe në humor.

Ganezi realizoi golin e qetësisë për ekipin e drejtuar nga Emanuel Egbo.

Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë në facebook : City News Albania
KLIKO PER TE KOMENTUAR

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Sport

Kapiteni serb i Laçit: Ja çfarë do bëjmë nëse kampionati nuk nis deri më 1 qershor

Publikuar

-

Nga

Aleksandar Ignjatoviç ndien mall për futbollin. Shëndeti realisht ka rëndësi, e megjithatë mendon se ka ardhur koha që t’u rikthehen fushave. Kapiteni i Laçit në tri ndeshjet e fundit, në një intervistë ekskluzive për “Panorama Sport” rrëfen se karantinën po e kalon në Tiranë dhe se stërvitjen nuk e ka lënë asnjë ditë pas dore, […]

LEXO TE PLOTE

Sport

U largua nga Partizani në janar, flet mesfushori: Këtu ka më shumë dele se njerëz, do rikthehem në Shqipëri

Publikuar

-

Nga

Alesio Hyseni kaloi një periudhë të vështirë te Partizani, teksa në janar vendosi të largohet nga të kuqtë, duke kaluar te skuadra e Klaksvik, në Ishujt Faroe, në formën e huazimit. Në një prononcim të dhënë së fundmi, mesfushori u shpreh se më mirë është ndjerë te Flamurtari, për shkak se aty ka luajtur më […]

LEXO TE PLOTE

Sport

Mblidhet Komiteti Ekzekutiv i FSHF, zbulohet çfarë u diskutua

Publikuar

-

Nga

U zhvillua ditën e sotme mbledhja e radhës e Komitetit Ekzekutiv të Federatës Shqiptare të Futbollit. Mbledhja e sotme, për herë të parë, u zhvillua përmes video-konferencës, në respektim të rregullave të distancimit fizik që kërkohet për shkak të përhapjes së Covid-19 në vendin tonë. Komiteti Ekzekutiv diskutoi në lidhje me situatën e krijuar në […]

LEXO TE PLOTE
Lajme të Rekomanduara: